60
ELEKTRONIKOS PROGRAMUOTOJAS-INŽINIERIUS (-Ė)
Zeta-Lab, UAB

UAB „Zeta-Lab“ specializacija, elektronikos ir automatikos projektų įgyvendinimas, mikroprocesorinių sistemų kūrimas, programų mikrovaldikliams ir mikroprocesoriams rašymas bei procesų automatizavimas.

Siūlome pareigas elektronikos programuotojui-inžinieriui (-ei) elektronikos projektavimo ir gamybos srityje.

Darbo pobūdis:

  • Mikrovaldiklių programavimas, elektronikos schemų plokščių projektavimas, techninių aprašų rengimas;
  • Programinio kodo ir įrangos testavimas, klaidų taisymas;
  • Esamų programų priežiūra, tvarkymas ir plėtra, siekiant didinti veiklos veiksmingumą ir pritaikyti jas naujiems reikalavimams.

Reikalavimai:

  • Projektų valdymas, gebėjimas valdyti komandos darbą;
  • Elektronikos gamybos technologijų ir gamybos procesų supratimas;
  • Įterptinių sistemų išmanymas;
  • C, C++ programavimas;
  • Techninės anglų kalbos žinios;
  • Planavimo, prioritetų skyrimo gebėjimai.

Privalumai:

  • Darbo patirtis analogiškoje srityje;
  • Patirtis su PLC programavimu.

Įmonė siūlo:

  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Atsakingą darbą profesionalioje komandoje;
  • lgalaikio profesinio užimtumo garantijas.

Visas socialines garantijas (Motyvuojantis darbo užmokestis, priklausantis nuo patirties ir žinių, kurias galite suteikti prisijungus prie organizacijos).

Mėnesinis atlyginimas (bruto): nuo 2500 €
Kontaktinis asmuo: Nerijus
Informacija telefonu: +370 614 77248

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2500 - 4500

Papildoma informacija: Atlyginimas priklauso nuo darbuotojo kompetencijų ir kvalifikacijos.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Nerijus .
+370 614 77248

UAB „Zeta-Lab“, turinti didelę patirtį elektronikos inžinerijos srityje, ne tik atlieka sudėtingus
automatikos ir elektronikos projektus, integruotus į pramonės gamybos šakas, bet ir siūlo savo
klientams novatoriškus sprendimus, pažangiausias technologijas bei pasiektais rezultatais
pateisina net reikliausiųjų lūkesčius.
UAB „Zeta-Lab“ specializacija – nestandartinių elektronikos ir automatikos projektų
įgyvendinimas, mikroprocesorinių sistemų kūrimas, programų mikrovaldikliams ir
mikroprocesoriams rašymas bei procesų automatizavimas.
Daugumai įmonių, kurios nusprendė paspartinti ar patobulinti savo gamybos procesus, natūraliai
iškyla klausimas: nuo ko pradėti? Kaip efektyviau stebėti, analizuoti ir optimizuoti gamybą?
Patyrę mūsų įmonės specialistai, suprasdami Jūsų poreikius, siūlo visą paslaugų paketą -
nuo pačios idėjos, projektavimo darbų iki galutinio produkto.