43
Ost-West Cargo Transport UAB
Transporto vadybininkas (-ė)

UAB Ost-West Cargo Transport, priklausanti Ost-West Cargo įmonių grupei, teikianti transporto - ekspedicines paslaugas siūlo darbą transporto vadybininkui (-ei) Vilniuje.

Darbo aprašymas:

  • krovinių gabenimo organizavimas bei kontrolė;
  • krovinių gabenimo paslaugos užtikrinimas;
  • vilkikų vairuotojų darbo planavimas, organizavimas ir kontrolė;
  • komunikavimas su vairuotojais ir kolegomis, sprendžiant visus klausimus, kylančius krovinių gabenimo procese;
  • bendravimas su įmonės klientais ir vežėjais, aiškios ir tikslios informacijos pateikimas;
  • pervežimo dokumentų kontrolė ir administravimas.

Reikalavimai:

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (logistikos srityje – privalumas);
  • geros rusų, anglų ir / arba vokiečių (privalumas) kalbų žinios raštu ir žodžiu;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • komunikabilumas, geri organizaciniai įgūdžiai, gebėjimas priimti sprendimus;
  • pan. darbų planavimo ir organizavimo patirtis (privalumas).

Mes siūlome:

  • konkurecingą ir motyvuojantį atlyginimą bei visas socialines garantijas;
  • mokymus ir visą reikalingą pagalbą perprantant darbo subtilybes;
  • aktyvų darbą profesionalioje, dinamiškoje tarptautinėje komandoje.

Jei susidomėjote siūlomomis pareigomis bei atitinkate keliamus reikalavimus, prašome siųsti savo CV.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 2600

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
HR .