36
HELLA Lithuania, UAB
ELEKTRONIKOS TECHNIKAS (-Ė) (TESTAVIMO ĮRANGA)

Pacesetting. Passionate. Together. HELLA - viena iš lyderiaujančių automobilių pramonės tiekėjų visame pasaulyje, formuojanti industriją naujoviškomis apšvietimo sistemomis ir transporto priemonių elektronika. Be to, įmonė yra viena iš svarbiausių antrinės rinkos ir nepriklausomų dirbtuvių partnerių. Kas mus motyvuoja: galimybė formuoti rytojaus mobilumą ir skatinti esmines rinkos tendencijas, tokias kaip autonominis vairavimas, efektyvumas ir elektrifikavimas, ryšys ir skaitmeninimas bei individualizavimas. Kiekvieną dieną visame pasaulyje dėl šių dalykų su didele aistra, žiniomis ir novatoriška jėga atsidavę dirba 36 000 darbuotojų.

DARBO POBŪDIS

  • Glaudus bendradarbiavimas su specialistų komanda techninio aptarnavimo klausimais;
  • Testavimo įrangos ir kitų gamybinių įrenginių techninė priežiūra, gedimų šalinimas;
  • Testavimo įrangos (kurioje sumontuoti mechaniniai, hidrauliniai, pneumatiniai, elektroniniai komponentai) ir testavimo programinės įrangos gedimų analizė, techninė priežiūra, taisymas ir kalibravimas bendradarbiaujant su vidiniais ir išoriniais partneriais; Atitinkamų proceso parametrų bei vartotojo programų keitimas savo atsakomybių ribose;
  • Atskirų komponentų būklės, nusidėvėjimo priežasčių nustatymas ir įvertinimas. Priemonių, skirtų optimizuoti įrangos techninę priežiūrą, aptarnavimą ir remonto darbus rengimas; atliktų darbų dokumentavimas kompiuterinėje sistemoje (priežastis, pažeidimai, gedimo aprašymas);
  • Atsarginių dalių ir medžiagų poreikio nustatymas ir įvertinimas (kiekis, kokybė), kad būtų užtikrintas nenutrūkstamas eksploatuojamos įrangos veikimas;
  • Pagalba darbuotojams, turintiems mažiau patirties ar kvalifikacijos (jauniems kvalifikuotiems darbuotojams, praktikantams).

REIKALAVIMAI

  • Elektrotechnikos, elektronikos inžinerijos arba mechatronikos žinios;
  • Patirtis elektronikos inžinerijoje srityje;
  • Darbas 3 pamainomis (rytinėje, dieninėje ir naktinėje pamainoje po 8 val.) pagal poreikį slenkančiu grafiku;
  • Anglų kalbos žinios - privalumas.

ĮMONĖ SIŪLO

  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes, karjeros perspektyvas sparčiai augančioje tarptautinėje įmonėje, profesionalų ir draugišką kolektyvą bei didelį dėmesį vidinei komunikacijai;
  • Šiuolaikišką, ergonomišką ir aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkančią darbo aplinką, kvapnią kavą bei arbatą;
  • Moderniai įrengtas valgymo ir poilsio zonas, nuolaidą šviežiam ir sveikam maistui įmonės valgykloje, 24/7 veikiančią užkandžių stotelę;
  • Platų motyvacinį paketą (vokiečių ir anglų kalbų kursai, įmonės renginiai, sporto veiklos, skiepai, partnerių siūlomos nuolaidos ir kt.);
  • Nemokamą viešąjį transportą nuo Kauno miesto iki UAB “HELLA Lithuania” (transporto grafikas priderintas prie administracijos ir pamainų darbo laiko);
  • Darbą su nauja ir modernia įranga, kokybiškus darbo rūbus ir avalynę, naktinių darbo valandų apmokėjimą 1,5 karto.

Informacija apie darbo užmokestį

Nuo 1750 iki 1900 EUR (neatskaičius mokesčių) atsižvelgiant į Jūsų dabartinę profesinę kompetenciją ir darbo patirtį. Atlyginimas peržiūrimas kartą per metus. Be to, turėsite teisę gauti metinę premiją, kuri priklausys nuo Jūsų darbo rezultatų.

Pasinaudokite proga atskleisti savo potencialą pasaulinėje, šeimos valdomoje įmonėje, kuri siūlo geriausias įmanomas sąlygas siekti karjeros.

Pateikite mums darbo paraišką (CV) per mūsų karjeros portalą, nurodydami šį numerį req703.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1750 - 1900

Papildoma informacija: Nuo 1700 iki 1900 EUR (neatskaičius mokesčių) atsižvelgiant į Jūsų dabartinę profesinę kompetenci...

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Ieva Klusaityte

Įmonės tinklalapishttp://