27
Rizikų valdymo vadovas (-ė) Vilniuje
Gyvybės draudimo UAB „SB draudimas“

Darbo pobūdis

• Rizikos valdymo strategijos įgyvendinimo kontrolė ir tobulinimas.
• Rizikų valdymo procesų bei procedūrų įgyvendinimo kontrolė ir jų efektyvumo didinimas.
• Rizikų valdymo metodikų ruošimas, peržiūra ir tobulinimas.
• Rizikų identifikavimas, vertinimas, stebėsena (monitoringas).
• Rinkos ir kredito rizikų kapitalo reikalavimų vertinimas.
• Rizikos lygių prognozė.
• Ataskaitų rengimas apie rizikų stebėseną, rizikų valdymo procesų ir priemonių įgyvendinimą bei dalyvavimas bendrovės nuosavo portfelio lėšų investavimo procese.

Reikalavimai

• Aukštasis išsilavinimas (ekonomikos, finansų, matematikos, statistikos ar pan. srityje).
• Žinios apie rizikų valdymą.
• Strateginis ir analitinis mąstymas.
• Gebėjimas analizuoti duomenis.
• Gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai.
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office ir kt.).

Privalumai
• Direktyvos „Mokumas II“ reikalavimų išmanymas.
• Rizikų valdymo patirtis draudimo ar kitoje finansų bendrovėje.
• Anglų kalba (raštu ir žodžiu).

Įmonė siūlo

• Atsakingą ir įdomų darbą dinamiškoje komandoje.
• Galimybę įgyvendinti savo idėjas įvairiuose projektuose.
• Platų papildomų naudų paketą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 3000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Veronika Žibienė
866558257

Gyvybės draudimo bendrovė "SB draudimas" (100% akcijų priklauso AB "Šiaulių bankas" ) jau du dešimtmečius sėkmingai dirba gyvybės draudimo rinkoje. Savo klientams padedame pasirinkti tinkamus gyvybės draudimo sprendimus šeimos finansiniam saugumui užtikrinti - gyvenimui be baimės!

Įmonės tinklalapishttp://www.sbdraudimas.lt