595
Statybos projekto vadovas (-ė) (vadovavimas nuo projektavimo iki perdavimo eksploatacijai)
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Statybos projekto vadovas (-ė) (vadovavimas nuo projektavimo iki perdavimo eksploatacijai)Personalo valdymo inovacijos, UAB

Mūsų klientas - viena didžiausių įmonių grupių, vykdanti investicinius nekilnojamo turto projektus Lietuvoje ir užsienyje.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
Projekto sėkmingo įgyvendinimo nuo projektavimo pradžios iki perdavimo užsakovui užtikrinimas;
NT projekto projektavimo organizavimas ir valdymas, bendravimas su architektais, projektuotojais, rangovais, derinančiomis institucijomis;
Projekto biudžeto planavimas ir jo vykdymo kontrolė;
Įgyvendinimo grafikų rengimas ir jų įgyvendinimo kontrolė;
Visų dokumentų, reikalingų projektui įgyvendinti rengimas, organizavimas;
Konkursų organizavimas, derybų vedimas, rangovų atrankos kontrolė.
Reikalavimai
Ne mažesnė kaip 2 metų darbo projektų vadovu patirtis nuo komercinio ar gyvenamojo NT objekto projektavimo pradžios iki atidavimo eksploatacijai;
Didelės apimties statybos projektų valdymo patirtis, puikus statybos procesų ir technologijų išmanymas;
Aukštasis išsilavinimas statybos inžinerijos srityje.
Mes jums siūlome
Nemokamą apgyvendinimą Vilniuje darbuotojams iš kitų miestų;
Geras darbo sąlygas modernioje įmonėje;
Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą, motyvacinius priedus;
Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Visas darbui reikalingas priemones.

Projektų vadovas (-ė)
Homa group, UAB
Vilnius
€ 2975 – 3636
Galiojimo pabaiga: 2022.05.25
Statybų valdymo skyriaus vadovas
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 6600 – 9000
Galiojimo pabaiga: 2022.06.05
ARCHITEKTAS (-Ė) – PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)
Vilnius
€ 3000 – 3400
Galiojimo pabaiga: 2022.05.30
Statybos vadovas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2800 – 3600
Direktorius (-ė) 0,5 etato
Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacija
Vilnius
€ 1900
Projektų vadovas