84
Savitas stilius, UAB
Programuotojas – technologas

Megztų rūbų gamybos įmonė UAB “Savitas stilius”,, Šiauliuose kviečia prie komandos prisijungti mezgimo mašinų programuotoją kurti programas Stoll mezgimo mašinomis.

Darbuotojas ( -a ) apmokomas dirbti M1, M1 plius programomis

Darbo pobūdis:

  • Megztų gaminių programų kūrimas, jų paruošimas gamybai;
  • Dalyvavimas, kuriant naujus modelius, bendradarbiavimas su dizainere, konstruktore.

Reikalavimai:

  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • orientacija į galutinį rezultatą;
  • atsakingumas, kruopštumas, konkretumas;
  • puikus bendravimo, planavimo, problemų sprendimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome:

  • įdomų ir atsakingą darbą;
  • profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas;
  • patrauklų darbo užmokestį 2000-2500 eur., priklausantį nuo rezultatų.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 2500

Vietovė

    Šiauliai, Šiaulių apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .
+37041526181

UAB „Savitas Stilius“ – tai Šiauliuose įsikūrusi trikotažo gamybos įmonė, sukaupusi vertingą 24-erių metų patirtį, šiandien sėkmingai vystanti savo veiklą šiose srityse:

Prekės ženklo „Savitas Stilius“ vardinės kolekcijos moterims:
Bendradarbiaujame su talentingais Lietuvos dizaineriais ir kasmet pristatome naujas, originalias kolekcijas. Mūsų bendras kiekvienos kolekcijos tikslas – sukurti kasdienius moters poreikius atitinkančius rūbus: nuo išieškotos elegancijos, natūralumo iki kokybės ir ilgaamžiškumo.

Profesionalios mezgimo paslaugos:
Teikiame mezgimo paslaugas nuo žaliavų užsakymo, greito pavyzdžių pateikimo iki galutinio produkto pristatymo. Esame subūrę aukštos kvalifikacijos specialistų komandą, geriausių mezgimo verpalų ieškome visame pasaulyje, be to, nuolat investuojame į pažangiausias technologijas. Visa tai mums leidžia užtikrinti pavyzdinę gaminių kokybę, verpalų bei mezgimo būdų įvairovę. Žinomi prekių ženklai iš Danijos, Švedijos, Islandijos bei Prancūzijos ypatingai vertina mūsų darbo kokybę bei lankstumą.

Mokyklinių uniformų gamyba:
Mūsų kuriama mokyklinė uniforma yra patogi, praktiška ir patikima. Kiekvienai mokyklai stengiamės pasiūlyti geriausius sprendimus: nuo modelių įvairovės iki individualių, mokyklos įvaizdį pabrėžiančių apdailos detalių, užtikrindami geriausią kainos ir kokybės santykį.

Įmonės tinklalapishttp://www.savitasstilius.lt