500
Pardavimo projektų vadovas (-ė) (visos IT paslaugos)
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Pardavimo projektų vadovas (-ė) (visos IT paslaugos)Personalo valdymo inovacijos, UAB

Mūsų klientas - įmonė, teikianti visas IT paslaugas: debesijos paslaugos (clouds), infrastruktūros įrengimas ir administravimas, virtualių resursų nuoma, kompiuterinių darbo vietų priežiūra, įrangos licencijavimas, kibernetinis saugumas, serverių priežiūra bei eksploatacija, o taip pat visas kitas paslaugas, pasiekiamas internetu.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
Aktyvūs IT paslaugų (internetas, debesija (CLOUDS), kompiuterinės darbo vietos ir t.t.) pardavimai verslo klientams;
Naujų klientų paieška, derybos, sutarčių sudarymas, efektyvių ryšių su esamais klientais užtikrinimas;
Vykdomų projektų koordinavimas, atsiskaitymų kontrolė.
Reikalavimai
Geras IT paslaugų išmanymas;
Aktyvių pardavimų verslo klientams patirtis, IT paslaugų pardavimų patirtis;
Informacinių technologijų srities išsilavinimas - privalumas.
Mes jums siūlome
Gerą, kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį darbo atlyginimą, motyvacinius priedus;
Patirtį stambioje ir modernioje, labai sėkmingai veikiančioje ir besiplečiančioje įmonėje;
Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

KVIEČIAME IT SPECIALISTUS (-ES)
Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamentas
Vilnius
€ 2600
Galiojimo pabaiga: 2022.05.26
Projektų vadovas (-ė), energetikos transformacijos studija
EPSO-G, UAB
Vilnius
€ 4000 – 4900
Galiojimo pabaiga: 2022.05.27
Pardavimų ir rinkų analitikas (-ė)
UAB koncernas "ACHEMOS GRUPĖ"
Vilnius
€ 3000
Galiojimo pabaiga: 2022.05.21
IT SKYRIAUS DIREKTORIUS (-Ė)
Ermitažas, UAB
Vilnius
€ 4000
Aktyvių pardavimų vadybininkas (-ė) ("Trukmė")
Human Capital Center, MB
Vilnius
€ 2498 – 4205
JUNIOR ĮTERPTINIO LINUX PROGRAMUOTOJAS (-A)