11
Vyr. biotechnologas (-ė) (190024BR)
THERMO FISHER SCIENTIFIC

Darbo pobūdis:

• Vienkartinio ir daugkartinio naudojimo fermentatorių paruošimas darbui (elektrodų kalibravimas, auginimo terpių ir tirpalų gamyba, sterilus filtravimas, autoklavavimas, fermentatorių plovimas ir sterilinimas).
• Mikroorganizmų sėjimas, fermentacijos proceso priežiūra, kultivavimo parametrų analizė.
• Gamybinių neatitikčių tyrimas bendradarbiaujant su kitais susijusiais įmonės padaliniais, korekcinių bei prevencinių veiksmų siūlymas bei įgyvendinimas.
• Fermentacijos įrangos priežiūra, smulkus remontas; naujos gamybinės įrangos parinkimas ir diegimas į gamybą.
• Gamybinės dokumentacijos, įrangos naudojimo instrukcijų rengimas; grupės atstovavimas projektinėse veiklose, naujų procesų planavimas ir diegimas.

Reikalavimai:

• Aukštasis universitetinis biochemijos/mikrobiologijos/ biotechnologijos/ bioinžinerijos mokslų išsilavinimas (magistras).
• Geros anglų kalbos žinios.
• Kompiuterinis raštingumas (MS Office) (Navision, E1 - privalumas).
• Gamybos procesų planavimo ir organizavimo įgūdžiai.
• Laboratorinio darbo patirtis.
• Gamybinio darbo patirtis biotechnologinėje įmonėje.
• GMP reikalavimų žinojimas.
• Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje, sisteminti bei apibendrinti informaciją.
• Praktinės ir teorinės žinios apie pramoninį mikroorganizmų kultivavimą, fermentacijos įrangos valdymo ir priežiūros principų išmanymas

Mes Jums siūlome:

• Prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą.
• Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.
• Asmeninės ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje.
• Darbą ambicingoje komandoje.
• Vienkartinį priedą, nusprendus persikelti gyventi ir dirbti Vilniuje.
• Atlyginimą (nuo 2000 iki 3200 Eur bruto per mėnesį) bei motyvacinį papildomų naudų paketą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 3200

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Lina Eidikytė

Thermo Fisher Scientific" – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ – kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Mūsų produktai visame pasaulyje naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2021 m. Lietuvoje mums įteiktas Verslo lyderystės apdovanojimas, 2020 m. – Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. buvome pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje.

Nesvarbu, kokia yra jūsų kompetencijos sritis, siūlome prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Tikime, kad tai yra pagrindas, siekiant įgyvendinti profesinės ir asmeninės karjeros tikslus.

Įmonės tinklalapishttp://www.thermofisher.lt