685
KAUNO REGIONO VADYBININKAS (-Ė)
Hranipex, UAB

KAUNO REGIONO VADYBININKAS (-Ė)Hranipex, UAB

KAUNO REGIONO VADYBININKO (-ĖS)

Hranipex kompanija yra viena iš pagrindinių Europos gamintojų ir distributorių baldinių briaunų pramonėje. Hranipex gaminių asortimentas susideda iš plačios briaunų kolekcijos, furnitūros ir įvairių rūšių klijų.
Hranipex, UAB - gamyklos atstovybė Lietuvoje ieško:

Papildoma informacija

Darbo aprašymas:

  • Įmonės siūlomų produktų ir paslaugų pristatymas ir pardavimas;
  • Atsakomybė už savo regiono pardavimų strategijos įgyvendinimą bei iškelto pardavimų plano vykdymą;
  • Tiesioginis bendravimas su klientais;
  • Darbas ruošiant sutartis, kontroliuojant klientų mokumą;
  • Reguliarių ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai:

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel);
  • Patirtis su CRM bei kitomis verslo sistemomis;
  • Anglų kalbos mokėjimas (pageidautina B1 lygis);
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas.

Naudingi įgūdžiai:

  • Kruopštumas, pareigingumas, atsakomybė;
  • Patirtis dirbant su buhalterinėmis programomis;
  • Patirtis baldų pramonės sektoriuje;
  • Puikūs laiko planavimo ir organizavimo įgūdžiai.

Mes siūlome:

  • Įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje ir augančioje tarptautinėje įmonėje;
  • Konkurencingą darbo užmokestį;
  • Galimybes realizuoti save;
  • Geras darbo sąlygas jauname bei draugiškame kolektyve.

Atlygis bandamuoju laikotarpiu 1980€ (bruto, prieš mokesčius).

CV siųsti nurodant poziciją.
Įmonė informuos tik atrinktus kondidatus.

Pardavimų vadybininkas
RM tools, UAB
Kaunas
€ 1600 – 2500
Galiojimo pabaiga: 2022.06.03
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (PRAMONINIAI ĮRENGIMAI)
NOVA LUX management solutions klientas
Kaunas
€ 2200
Galiojimo pabaiga: 2022.06.02
Prekių grupės vadovas (-ė) Baltijos šalims
Rulonas UAB
Kaunas
€ 4000 – 5000
Galiojimo pabaiga: 2022.06.09
PARDAVIMŲ VADOVAS (-Ė)
Emplonet, UAB
Kaunas
€ 3635 – 4135
Import and export coordinator
Mondelez International
Kaunas
€ 1900