303
Meistras (asfaltbetonis)
Meistras (asfaltbetonis)
Statorama, UAB
Meistras (asfaltbetonis)

Meistras (asfaltbetonis)Statorama, UAB

Mums reikalingas

Šiuolaikinės įmonės neretai susiduria su kvalifikuotų darbuotojų paieškos problema. Rasti motyvuotą, atsakingą darbuotoją iš tiesų sudėtinga užduotis, tad kviečiame patikėti ją mums.
UAB „Statorama“ yra ilgalaikis stambių verslo įmonių partneris personalo paieškos ir atrankos srityje. Per mūsų veiklos istoriją sėkmingai įvykdėme daugybę savo klientų užsakymų – suradome įvairaus lygmens vadovų, pavaduotojų, vadybininkų, specialios paskirties specialistų ir kitų mūsų klientams reikalingų darbuotojų.

Mes operatyviai surasime jums reikalingus specialistus, įvertinsime jų kvalifikaciją, kompetencijas, įgūdžius ir lūkesčius bei pateiksime Jums kandidatus, iš kurių pasirinksite tinkamiausią. Įdarbintiems kandidatams taikome garantiją bandomuoju laikotarpiu.

Taip pat organizuojame konsultacijas bei mokymus personalo atrankos, motyvavimo klausimais, rengiame seminarus darbuotojams. Įvairių sričių vadybininkus mokome efektyvaus pardavimo, sėkmingų sandorių sudarymo meno. Pagal poreikį galime pasiūlyti koučingo užsiėmimus aktyvių pardavimų vadybininkams (Front office).

Darbo pobūdis

Darbų organizavimas objekte, darbui reikalingų įrenginių - mechanizmų užsakymo planavimas, klotuvo operacinės sistemos nustatymas pagal planuojamo kloti asfaltbetonio rūšį, storį, plotį ir plentovolių skaičių, asfaltbetonio mišinio, emulsijos, įspraudžiamos skaldelės kiekio užsakymas iš gamyklos, bendravimas su asfaltbetonio gamyklos operatoriumi, pakloto mišinio lygumo kokybės užtikrinimas iš po klotuvo ir po peltvolių (žinojimas ir gebėjimas ištaisyti operatoriaus klaidą), paruošiamųjų darbų prieš asfaltbetonio dangos klojimą išmanymas, užduočių paskirstymas priskirtai darbuotojų komandai jos kontrolė, bendravimas su techniniu prižiūrėtoju jei tuo metu objekte nėra Statinio statybos vadovo.

Reikalavimai:
Darbo patirtis ne mažiau kaip 1 metai, vadovaujant asfaltavimo darbų vykdymui ir darbų kokybės užtikrinimui. Geri matematikos pagrindai.

Privalumas, darbo patirtis su klotuvo Vogele papildoma Multiplex slidės įranga, asfaltbetonio sutankinimo matavimo įrenginiu.

Įmonė siūlo

Darbą stabilioje kompanijoje;
Puikias darbo sąlygas profesiniam tobulėjimui;
Darbo įrankius, kurie padės siekti geresnių rezultatų;
Galimybę augti - (karjera);
Visas socialines garantijas ir (super) darbo užmokestį (konkretus atlyginimas – derybų klausimas).

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Prekių užsakymų specialistas (-ė)
Lidl Lietuva, UAB
Kaunas
€ 1575 – 1980
Galiojimo pabaiga: 2022.12.25
Senior SQL Developer
Strategic Staffing Solutions International
Vilnius
€ 5000 – 5500
Galiojimo pabaiga: 2022.12.13
Technical Services Supervisor
Smartlynx
Latvija

Galiojimo pabaiga: 2022.06.30
Crew Training Coordinator
Smartlynx
Latvija
€ 1500 – 1600
Galiojimo pabaiga: 2022.06.30
Junior Software Developer
Smartlynx
Latvija
€ 1900 – 2100
Galiojimo pabaiga: 2022.06.30
UX Designer
Adform
Vilnius
€ 2800
Galiojimo pabaiga: 2022.06.30