41
Verslo procesų analitikas  (-ė)
Vičiūnų grupė
Verslo procesų analitikas (-ė)

Darbo pobūdis

• Surinkti įmonės veiklos duomenis ir rodiklius, atlikti verslo duomenų analizę, siekiant tobulinti ERP sistemos diegimą;
• Analizuoti veiklos procesus ir vertinti jų efektyvumą bei būtinumą;
• Stebėti ir optimizuoti esamus procesus pardavimų, logistikos, transporto, sandėliavimo, pirkimų, gamybos, kokybės, įrangos priežiūros srityse;
• Identifikuoti vertės nekuriančias veiklas, teikti siūlymus patobulinimui;
• Formuoti procesų standartizavimo ir formalizavimo principus, koordinuoti ir kontroliuoti jų įgyvendinimą;
• Konsultuoti įmonės darbuotojus procesų valdymo, efektyvumo didinimo klausimais;

Reikalavimai

• Aukštasis universitetinis išsilavinimas (verslo vadybos, ekonomikos, informacinių
technologijų srityje);
• Ne mažiau kaip 2 metai panašaus darbo patirtis (veiklos procesų, verslo analizės srityje);
• Gilus supratimas apie veiklos procesų valdymo metodus ir matavimo rodiklius;
• Puikūs analitiniai informacijos sisteminimo bei apibendrinimo įgūdžiai, sugebėjimas pateikti
efektyvius problemų sprendimo būdus;
• Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Project);
• Puiki rašytinė ir žodinė komunikacija;
• Iniciatyvumas, savarankiškumas, pozityvus mąstymas, gebėjimas dirbti komandoje;
• Anglų, rusų kalbos mokėjimas (raštu, žodžiu);

Mes jums siūlome

• Tarptautinio milijoninio projekto valdymo patirtį ir naudas;
• Profesionalią, įsitraukusią ir motyvuotą komandą ne tik informacinių technologijų srityje, bet
ir versluose;
• Naujus iššūkius, profesinį tobulėjimą ir realias karjeros galimybes augančioje kompanijoje;
• Darbo vietą moderniame A+ klasės verslo centre MAGNUM, Kaune.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2800

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Karaliaus Mindaugo pr. 38

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office MS Project ERP

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Personalas Vičiūnai Group

Šiais metais pradėjome įgyvendinti vieną didžiausių verslo skaitmenizavimo projektų Baltijos šalyse. Jis apima visus „Vičiūnų grupės“ verslus ir net 30 skirtingų veiklos sričių. Naujo lygmens pridėtinę vertę, tvarumą, dar kokybiškesnius produktus bei paslaugas kurti leisiantis daugiamilijoninis ERP projektas bus vykdomas 20 valstybių veikiančiose grupės gamybos, pardavimo, logistikos, transporto, NT bei kitose įmonėse.
Šiuo metu aktyviai plečiame ambicingo projekto komandą ir kviečiame prisijungti tiek patyrusius šios sferos guru, tiek ambicingus jaunuosius skaitmenizavimo profesionalus. Tai itin retai rinkoje pasitaikanti galimybė dalyvauti visose tokio masto projekto etapuose nuo A iki Z. Kiekvienoje verslo srityje keliasdešimtyje grupės įmonių pradedame kokybiškai naują skaitmenizacijos etapą. Kviečiame nepraleisti šios neeilinės progos.

Įmonės tinklalapishttp://www.viciunaigroup.eu/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Site Reliability Engineer
Indigroup
Kaunas
€ 5000 – 6900
Galioja iki: 2024.05.03
Veiklos analitikas (-ė) / RPA specialistas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 2785 – 4175
Data Engineer
Baltic Amadeus, UAB
Vilnius
€ 2500 – 3850
Galioja iki: 2024.05.04
Junior Financial Operations Analyst
ArcaPay
Vilnius
€ 1300 – 1600
IT administratorius (-ė)
CV-Online Recruitment Lithuania
Vilnius
€ 2500 – 3300
Galioja iki: 2024.05.08