20
Be more, UAB
PARDAVIMŲ VADYBININKO (-ĖS) KAUNE

Įmonė UAB „Be MORE“ šiuo metu ieško pardavimų vadybininko darbui su kosmetikos bei maisto papildų produktais

Darbo pobūdis:
• Bendradarbiavimo su esamais bei potencialiais klientais vystymas;
• Aktyvi naujų klientų bei pardavimų kanalų paieška;
• Derybų su klientais vedimas, komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas;
• Produktų pristatymas bei pardavimas, užsakymų valdymas;
• Darbas su socialiniais tinklais;
• E-parduotuvės administravimas;
• Įmonės iškeltų tikslų siekimas bei pardavimų planų įgyvendinimas;
• Mokymų ir seminarų klientams organizavimas.

Reikalavimai kandidatams:
• Pozityvus mąstymas, idėjų generavimas bei noras jas įgyvendinti;
• Komunikabilumas, iniciatyvumas ir pardavimo įgūdžiai;
• Greita orientacija, gebėjimas efektyviai spręsti iškilusias problemas;
• Anglų kalbos žinios;
• Kompiuterinis raštingumas;
• Patirtis dirbant su socialiniais tinklais bei e-parduotuvėmis;
• Vairuotojo pažymėjimas.

Mes siūlome:
• Kūrybingą ir dinamišką darbą stabilioje bei savo veiklą plečiančioje įmonėje;
• Asmeninio tobulėjimo galimybes;
• Draugišką, kolegišką ir ambicingą komandą;
• Kompetencijas atitinkantį atlyginimą, priedus bei visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas
Mėnesinis bruto atlyginimas nuo 1100 - 1800 €/mėn.

Gyvenimo aprašymą (CV) prašome siųsti iki 2022 m. vasario 10 d.
Informuosime tik pokalbiui atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1100 - 1800

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel MS PowerPoint

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Aidas Tarabilda
+37068520222

Įmonės tinklalapishttp://www.bemore.lt