24
Nacionalinis transplantacijos biuras
Teisininkas (-ė)

Darbo pobūdis

  • Užtikrinti Skyriaus nuostatuose nustatytų veiklos tikslų ir funkcijų vykdymą teisės, personalo valdymo, viešųjų pirkimų vykdymo srityje.

Reikalavimai

  • Turėti aukštąjį universitetinį teisės krypties išsilavinimą;
  • Turėti ne mažiau kaip 5 metų darbo patirtį;
  • Būti gerai susipažinusiu su Lietuvos Respublikos įstatymais, Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais;
  • Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją, taip pat gebėti sklandžiai reikšti mintis žodžiu ir raštu, išmanyti dokumentų rengimo taisykles, mokėti dirbti kompiuteriu ir šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis.

Mes siūlome

  • Darbo užmokestį atskaičius mokesčius (priklausomai nuo kandidato patirties) – nuo 1200 eurų;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Atsakingą, įdomų ir savarankišką darbą.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1573.32

Papildoma informacija: Darbo užmokestis nuo 1000 eur į rankas, priklausomai nuo patirties.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 MS Office MS Teams LR įstatymai

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Lina Norkūnaitė

Įmonės tinklalapishttp://www.transplantacija.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

TEISININKAS (-Ė)
AML/KYC Officer
Coin Forge Capital
Vilnius
€ 1000 – 1400
Galioja iki: 2024.05.16
Amston klientas
Vilnius
€ 3310 – 4600
Galioja iki: 2024.04.24
NKC, Nacionalinis kraujo centras
Vilnius
€ 2935
Galioja iki: 2024.05.12
Lawyer (commercial)
FL Technics
Vilnius
€ 2800 – 4000
Galioja iki: 2024.04.30
Karoliniškių poliklinika VŠĮ
Vilnius