508
Skaitmeninės rinkodaros vadybininkas (-ė)
TEZ TOUR

Skaitmeninės rinkodaros vadybininkas (-ė)TEZ TOUR

Darbo pobūdis
• Darbas su internetinių pardavimų skatinimu B2C bei prekės ženklo žinomumo didinimu;
• skaitmeninės rinkodaros kanalų priežiūra ir optimizavimas, užduočių rengimas (Google, Facebook ir pan.);
• rinkodarinių užduočių programuotojams techninis rengimas;
• įmonės puslapių SEO optimizavimas;
• naujų rinkodaros kanalų paieška ir pritaikymas;
• vystyti ir valdyti skaitmeninę rinkodarą;
• analizuoti rinkodaros priemonių efektyvumą, inicijuoti ir organizuoti naujas pardavimų skatinimo priemones;
• užtikrinti kampanijų efektyvumą, stebėseną, optimizavimą, teikti tarpines ir galutines ataskaitas bei įžvalgas.
Reikalavimai
• Darbo patirtis su Google Search, DCO, Facebook Ad Manager, GTM, GA, GDN;
• Vidinio SEO žinios - patyrusio lygis;
• Gebėjimas dirbti komandoje, operatyvumas, iniciatyvumas, kūrybingumas, įžvalgumas, atsakingumas, atidumas.

Mes Jums siūlome
• Įdomų, atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
• Draugišką kolektyvą;
• Galimybę tobulėti profesinėje srityje.

Atlyginimas: nuo 700 - 1500 eur į rankas

PARDAVIMŲ VADYBININKAS
Elgama-elektronika, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2200
Galiojimo pabaiga: 2022.06.08
Pardavimų vadovas (-ė)
Logos data, UAB
Vilnius
€ 5700 – 11000
Galiojimo pabaiga: 2022.05.20
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)
CV-Online Recruitment Lithuania
Vilnius
€ 1390 – 2100
Galiojimo pabaiga: 2022.05.19
INŽINERINIO PADALINIO VADOVAS
Plasta, AB
Vilnius
€ 3000 – 5000
Galiojimo pabaiga: 2022.05.25
KONFERENCIJŲ BEI MOKYMŲ KOORDINATORIUS (-Ė)
DATA MINER, UAB
Vilnius
€ 1200 – 2200