53
TEZ TOUR
Skaitmeninės rinkodaros vadybininkas (-ė)
TEZ TOUR
TEZ TOUR

TEZ TOUR

Darbo pobūdis
• Darbas su internetinių pardavimų skatinimu B2C bei prekės ženklo žinomumo didinimu;
• skaitmeninės rinkodaros kanalų priežiūra ir optimizavimas, užduočių rengimas (Google, Facebook ir pan.);
• rinkodarinių užduočių programuotojams techninis rengimas;
• įmonės puslapių SEO optimizavimas;
• naujų rinkodaros kanalų paieška ir pritaikymas;
• vystyti ir valdyti skaitmeninę rinkodarą;
• analizuoti rinkodaros priemonių efektyvumą, inicijuoti ir organizuoti naujas pardavimų skatinimo priemones;
• užtikrinti kampanijų efektyvumą, stebėseną, optimizavimą, teikti tarpines ir galutines ataskaitas bei įžvalgas.
Reikalavimai
• Darbo patirtis su Google Search, DCO, Facebook Ad Manager, GTM, GA, GDN;
• Vidinio SEO žinios - patyrusio lygis;
• Gebėjimas dirbti komandoje, operatyvumas, iniciatyvumas, kūrybingumas, įžvalgumas, atsakingumas, atidumas.

Mes Jums siūlome
• Įdomų, atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
• Draugišką kolektyvą;
• Galimybę tobulėti profesinėje srityje.

Atlyginimas: nuo 700 - 1500 eur į rankas

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1030 - 2455

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Barbora Dzeventauskienė

TEZ TOUR LIETUVA priklauso tarptautinei TEZ TOUR kompanijai, kuri per metus poilsiui į užsienio kraštus išskraidina net 2 mln. turistų. Tarptautinis kelionių organizatorius TEZ TOUR, savo veiklą pradėjęs 1994 m., šiandien vienija net 28 tarptautines kompanijas.
Ilgametė patirtis dirbant su didžiuliais turistų srautais, puikus turizmo rinkos išmanymas, patikimiausios skrydžių kompanijos ir ypač platus geriausių viešbučių asortimentas leidžia TEZ TOUR pasiūlyti itin plačias poilsio pasirinkimo galimybes.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Praktikantas (-ė) Reklamos skyriaus komandoje (apmokama praktika)
Lidl Lietuva, UAB
Vilnius
€ 924 – 924
Galioja iki: 2024.05.09
Product manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 3200 – 3700
Galioja iki: 2024.05.05
Įvaizdžio ir vidinės komunikacijos projektų vadovas(-ė)
Eurovaistinė, UAB
Vilnius
€ 1900 – 2500
Galioja iki: 2024.05.04
Pardavimų | marketingo asistentas
Rytlangis, UAB
Vilnius
€ 1650 – 3000
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB