1006
YPATINGAI SVARBIŲ KLIENTŲ VADOVAS (-Ė) (KEY ACCOUNT MANAGER)
Bimala, UAB

YPATINGAI SVARBIŲ KLIENTŲ VADOVAS (-Ė) (KEY ACCOUNT MANAGER)Bimala, UAB

Darbo pobūdis:

  • Darbas su ES ir trečių šalių didmenininkais, mažmeninės prekybos tinklais;
  • Derybos, sutarčių bei komercinių pasiūlymų ruošimas;
  • Verslo santykių su pagrindiniais klientais vystymas bei palaikymas;
  • Rinkos bei konkurencinės aplinkos monitoringas, rinkodariniai pasiūlymai;
  • Pasiūlymų teikimas produktų tobulinimui / naujų įvedimui.

Reikalavimai kandidatui:

  • Sėkmingo pardavimų darbo patirtis su FMCG produktais;
  • Patirtis su veganiškais produktais būtų privalumas;
  • Iniciatyvumas, atkaklumas, ambicingumas, orientacija į rezultatą;
  • Analitinis mąstymas;
  • Geri bendravimo bei derybų įgūdžiai;
  • Darbo patirtis analogiškoje darbo pozicijoje (bent 3+ metai);
  • Geros anglų kalbos žinios.

Mes siūlome:

  • Svarbią poziciją augančioje kompanijoje;
  • Mišrų darbo grafiką (galimybę dirbti iš namų ir ofise);
  • Darbo užmokestis, priklausomai nuo patirties ir kompetencijos: 2800 – 4200 eur/mėn. prieš mokesčius.

Kviečiame prisijungti į kol kas nedidelį, tačiau draugišką ir profesionalų kolektyvą. Suteiksime galimybę įgyvendinti savo idėjas ir geras darbo sąlygas.

PARDAVIMŲ VADOVAS (-Ė)
Emplonet, UAB
Kaunas
€ 3700 – 4200
Galiojimo pabaiga: 2022.07.16
SALES DIRECTOR
CV-Online klientas
Lietuva
€ 5000 – 8000
Galiojimo pabaiga: 2022.07.13
Ekspertas projektui Serbijoje I Tarptautiniai projektai
CENTRINĖ PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪRA VŠĮ
Lietuva
€ 2200 – 2900
Galiojimo pabaiga: 2022.12.20
Account Manager
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 2450 – 3305
Galiojimo pabaiga: 2022.07.14
Virėjas (-a) (208045BR)
THERMO FISHER SCIENTIFIC
Vilnius
€ 1100 – 1700
Galiojimo pabaiga: 2022.07.09