37
YPATINGAI SVARBIŲ KLIENTŲ VADOVAS (-Ė) (KEY ACCOUNT MANAGER)
Bimala, UAB

Bimala, UAB

Darbo pobūdis:

  • Darbas su ES ir trečių šalių didmenininkais, mažmeninės prekybos tinklais;
  • Derybos, sutarčių bei komercinių pasiūlymų ruošimas;
  • Verslo santykių su pagrindiniais klientais vystymas bei palaikymas;
  • Rinkos bei konkurencinės aplinkos monitoringas, rinkodariniai pasiūlymai;
  • Pasiūlymų teikimas produktų tobulinimui / naujų įvedimui.

Reikalavimai kandidatui:

  • Sėkmingo pardavimų darbo patirtis su FMCG produktais;
  • Patirtis su veganiškais produktais būtų privalumas;
  • Iniciatyvumas, atkaklumas, ambicingumas, orientacija į rezultatą;
  • Analitinis mąstymas;
  • Geri bendravimo bei derybų įgūdžiai;
  • Darbo patirtis analogiškoje darbo pozicijoje (bent 3+ metai);
  • Geros anglų kalbos žinios.

Mes siūlome:

  • Svarbią poziciją augančioje kompanijoje;
  • Mišrų darbo grafiką (galimybę dirbti iš namų ir ofise);
  • Darbo užmokestis, priklausomai nuo patirties ir kompetencijos: 2800 – 4200 eur/mėn. prieš mokesčius.

Kviečiame prisijungti į kol kas nedidelį, tačiau draugišką ir profesionalų kolektyvą. Suteiksime galimybę įgyvendinti savo idėjas ir geras darbo sąlygas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2800 - 4200

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .
865019032