44
Teisės ir atitikties vadovas (-ė)
Tokvila, UAB

Darbo pobūdis

Įmonės veiklos atitikimo teisiniam reglamentavimui užtikrinimas:

  • teisės aktų pakeitimų stebėsena ir su tuo susijusių pokyčių inicijavimas;
  • su įmonės veikla susijusių rizikų vertinimas;
  • sutarčių ir kitų teisinių įmonės vidaus bei išorės dokumentų analizė, rengimas ir derinimas, pasiūlymų dėl jų tobulinimo teikimas;
  • įmonės interesų atstovavimas santykiuose su įvairiomis institucijomis, teismais;
  • skolų išieškojimas ir su tuo susijusių dokumentų rengimas;
  • personalo administravimas (atrankos ir įdarbinimo procesų koordinavimas, personalo valdymo dokumentų rengimas ir tvarkymas, papildomų naudų administravimas).

BDAR, ISO standartų ir „Toyota“ reikalavimų atitikties priežiūra ir koordinavimas:

  • dokumentų rengimas, atnaujinimas ir administravimas;
  • vidaus ir išorės auditų organizavimas;
  • rodiklių sekimas ir administravimas;
  • sertifikavimo ir mokymų koordinavimas;
  • kitų susijusių klausimų sprendimas.

Kitos su veiklos sritimi susijusios atsakomybės:

  • dokumentų valdymo sistemos palaikymas ir tobulinimas;
  • darbuotojų konsultavimas;
  • savo veiklos srities biudžeto sudarymas, vykdymas ir kontrolė;
  • susijusių išorinių paslaugų ar konsultacijų pirkimas, koordinavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas teisės srityje;
  • Bent 2 metų panašaus darbo patirtis;
  • LR įstatymų bei kitų norminių teisės aktų išmanymas ir gebėjimas juos tinkamai interpretuoti ir taikyti praktikoje;
  • Gebėjimas analizuoti, sisteminti ir apibendrinti informaciją, formuluoti išvadas ir jas tiksliai bei argumentuotai pateikti raštu ir žodžiu;
  • Savarankiškas darbo organizavimas, efektyvus laiko planavimas ir tinkamas prioritetų nustatymas;
  • Gebėjimas dirbi ir savarankiškai, ir komandoje;
  • Verslo procesų ir rizikos valdymo principų išmanymas;
  • Dokumentų rengimo įgūdžiai;
  • Puikus bendravimas lietuvių kalba (raštu ir žodžiu);
  • Geras anglų kalbos mokėjimas;
  • Darbas MS Office programomis ir gebėjimas greitai įsisavini naujas kompiuterines programas.

Privalumai

  • ISO standartų išmanymas ir praktinė patirtis
  • BDAR išmanymas ir praktinė patirtis
  • Automobilių rinkos supratimas
  • Rusų k. žinios
  • Vairuotojo pažymėjimas

Svarbios asmeninės savybės

  • Loginis, kritinis mąstymas
  • Orientacija į rezultatą
  • Atsakingumas
  • Pozityvumas
  • Lankstumas
  • Atidumas detalėms
  • Noras tobulėti

Siūlome

  • Draugišką ir jaunatvišką kolektyvą,
  • Galimybių ir iššūkių kupiną darbą aukščiausius kokybės standartus keliančioje profesionalų komandoje,
  • Galimybes realizuoti savo asmeninį ir profesinį potencialą,
  • Galimybes tobulėti pačiam ir prisidėti prie įmonės procesų tobulinimo,
  • Patrauklias darbo sąlygas ir konkurencingą atlygio sistemą.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Į pokalbius kviesime nelaukdami termino pabaigos ir apie rezultatus informuosime tik juose dalyvavusius kandidatus.
Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis UAB "Tokvila". Šie duomenys tvarkomi atrankos vykdymo tikslu iki atrankos proceso pabaigos ir saugomi 6 mėn. po atrankos pabaigos. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.tokvila.lt/lt/privatumo-politika.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2500 - 2800

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Loreta Petrauskė

UAB „Tokvila“ yra didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA, pardavimo ir techninio aptarnavimo centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks, Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų ploto užimančiame TOYOTA centro pastate yra viskas, ko gali prireikti TOYOTA automobiliams ir jų esamiems, bei būsimiems savininkams.
Mūsų kolektyvas tapo pirmuoju TOYOTA centru, apdovanotu „Toyota Ichiban“ ženklu už „Geriausią Toyota klientų aptarnavimą Lietuvoje". Tai yra didžiausias apdovanojimas, kurį gauna tik aukščiausio lygio aptarnavimą teikiančios TOYOTA atstovybės Europoje. Šį apdovanojimą apdovanojimą pelnėme 2010, 2013, 2014, 2015, 2020 ir 2021 metais. 2019 m. „Tokvila" paskelbta „Geriausiu Toyota centru Baltijos šalyse". Tai itin vertingas apdovanojimas, patvirtinantis, kad tarp 25 atstovybių Baltijos šalyse esame patys geriausi.

Įmonės tinklalapishttp://www.tokvila.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

TEISININKAS (-Ė)
AML/KYC Officer
Coin Forge Capital
Vilnius
€ 1000 – 1400
Galioja iki: 2024.05.16
AML/CFT Officer / Senior Lawyer
Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2800 – 3300
Galioja iki: 2024.05.17
Lawyer
SBSB InterFin OU
Vilnius
€ 1500 – 2000
Galioja iki: 2024.05.11
Teisininkas (-ė)
NKC, Nacionalinis kraujo centras
Vilnius
€ 2935
Galioja iki: 2024.05.12
Karoliniškių poliklinika VŠĮ
Vilnius