29
Next Logistic, UAB
Administratorius (-ė) – apskaitininkas (-ė) sandėlyje

Darbo pobūdis:
• Sandėlio bei logistikos dokumentų ruošimas, administravimas;
• Teisingų duomenų suvedimas į programą;
• Komunikavimas, informacijos suteikimas.
• Kiti, sandėlio vadovo pavesti darbai.

Reikalavimai:
• Ne žemesnis ne vidurinis išsilavinimas;
• Geros rusų kalbos žinios (žodžiu, raštu);
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• Geri organizaciniai įgūdžiai, pastabumas detalėms, kruopšumas.

Siūlome:
• Darbą savo srities profesionalų komandoje;
• Geras darbo sąlygas perspektyvioje, nuolat augančioje, šiuolaikiškoje kompanijoje;
• Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą.

Darbo vieta: Darbo g., Kaunas.

Darbo užmokestis:
Nuo 1030 Eur Bruto
700 Eur į rankas

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1030

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
HR .