211
ŠALTKALVIS-KNIEDYTOJAS (-A)
Helisota

ŠALTKALVIS-KNIEDYTOJAS (-A)Helisota

Darbo pobūdis:

- Sraigtasparnių detalių ir elementų gamyba kniedijimo būdu;
- Sraigtasparnių durų, liukų ir kitų komponentų remontas bei techninė priežiūra;
- Sraigtasparnių salono bei įgulos kabinos įrangos, vidaus apdailos skydų ir panelių remontas, techninė priežiūra;
- Sraigtasparnių planerio konstrukcijos komponentų remontas ir techninė priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui:

- Ne mažesnis nei spec. vidurinis išsilavinimas (techninis);
- Gebėti dirbti įvairių tipų rankiniais kniedijimo presais ir plaktukais;
- Rusų kalbos pagrindai;
- Išmanyti gręžimo, ženklinimo ir surinkimo darbus.

Įmonė siūlo:

- Motyvuojantį ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        - Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               - Tobulėjimo ir karjeros galimybes;                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    - Remiantis įmonės atlygio politika, mes siūlome konkurencingą darbo užmokestį nuo 1225 iki 1752 eurų intervale (bruto). Konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją.