234
DAŽYTOJAS (-A)
Helisota

DAŽYTOJAS (-A)Helisota

Darbo pobūdis:

  • Paruošti dažymui sraigtasparnių ir jų komponentų paviršius;
  • Pagal dažymo technologijų reikalavimus atlikti dažymo darbus.

Reikalavimai:

  • Panašaus darbo patirtis (ne mažiau kaip 1 m.);
  • Rusų kalbos pagrindai;
  • Įvairių paviršių dažymo ir pasiruošimo dažymo darbams reikalavimų išmanymas;
  • Gebėti dirbti dažymo darbams naudojamais rankiniais ir mechaniniais įrankiais;
  • Dažymui naudojamų medžiagų, jų savybių, tarpusavio sąveikos išmanymas;
  • Glaistymo ir gruntavimo technologijų bei įrankių išmanymas.

Mes jums siūlome:

  • Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • Motyvuojantį ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Remiantis įmonės atlygio politika, mes siūlome konkurencingą darbo užmokestį nuo 800 eurų (neto). Konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją.

DETALIŲ TESTUOTOJAI | LAISVI SAVAITGALIAI!
BIURO
Kaunas
€ 1010 – 1200
Galiojimo pabaiga: 2022.06.01
GAMYBOS OPERATORIUS (-Ė) (PAKUOČIŲ GAMYBA)
GoDoJob
Kaunas
€ 1435.53 – 1783.01
Galiojimo pabaiga: 2022.06.19
Telia salono konsultantas (-ė) Kaune. Sėkmingai tapus pažangiu naujoku, išmokamas 300 eurų priedas
Telia Lietuva, AB
Kaunas

Galiojimo pabaiga: 2022.05.30
GAMYBOS DARBUOTOJAS (-A) GAMYKLOJE VILKIJOJE
Ecowood, UAB
Kaunas
€ 1000 – 2100
Galiojimo pabaiga: 2022.06.02
DARBAS FARMACIJOS ĮMONĖJE >> POZICIJĄ IŠSIRINK PATS!
BIURO
Kaunas
€ 1150 – 1430
Skaidrumo pareigūno pareigoms eiti (0,5 et. krūviu)
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS
Kaunas
€ 750