222
ŠALTKALVIS (-Ė) - REMONTININKAS (-Ė)
Helisota

ŠALTKALVIS (-Ė) - REMONTININKAS (-Ė)Helisota

Darbo pobūdis:

  • Sraigtasparnio komponentų išardymas ir remontas;
  • Sraigtasparnio komponentų defektacija;
  • Išardytų sraigtasparnių komponentų surinkimas;
  • Vėliau įgyjant daugiau patirties ir žinių, darbo užduotys keičiasi, sudėtingėja.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Ne mažesnis nei spec. vidurinis išsilavinimas (techninis);
  • Šaltkalvystės darbų išmanymas;
  • Rusų kalbos žinios;
  • Noras dirbti ir tobulėti aviacijos srityje;
  • Imlumas, gebėjimas greitai mokytis ir dirbti komandoje.

Įmonė siūlo:

  • Motyvuojantį ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Remiantis įmonės atlygio politika, mes siūlome konkurencingą darbo užmokestį nuo 869 iki 1823 eurų intervale (bruto). Konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją.