202
ELEKTROMONTUOTOJAS (-A)
Helisota

ELEKTROMONTUOTOJAS (-A)Helisota

Darbo pobūdis:

  • Sraigtasparnių elektronikos įrengimų išardymas, defektavimas;
  • Nesudėtingų elektros schemų litavimas;
  • Darbų pobūdis sudėtingėja priklausomai nuo darbuotojo įgytos patirties.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Ne mažesnis nei spec. vidurinis išsilavinimas (techninis);
  • Elektrotechnikos, elektronikos ar radiotechnikos pagrindai;
  • Detalių litavimo principų ir tam naudojamų medžiagų žinios;
  • Rusų kalbos žinios (rašymo ir skaitymo pagrindai);
  • Elektros matavimo prietaisų ir jų veikimo principų žinios;
  • Noras dirbti ir tobulėti aviacijos srityje;
  • Imlumas, gebėjimas greitai mokytis ir dirbti komandoje.

Įmonė siūlo:

  • Motyvuojantį ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Remiantis įmonės atlygio politika, mes siūlome konkurencingą darbo užmokestį nuo 849 iki 1876 eurų intervale (bruto). Konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją.