220
ŠALTKALVIS – SURINKĖJAS (-A)
Helisota

ŠALTKALVIS – SURINKĖJAS (-A)Helisota

Darbo pobūdis:

  • Sraigtasparnių ir jų agregatų išardymas, surinkimas bei remontas;
  • Techninės ir kontrolinės remonto dokumentacijos įforminimas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Ne žemesnis kaip spec. vidurinis išsilavinimas (techninis/šaltkalvio);
  • Šaltkalvystės darbų išmanymas;
  • Noras mokytis ir tobulutėti;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • Rusų kalbos pagrindai;
  • Panašaus darbo patirtis privalumas.

Įmonė siūlo:

  • Motyvuojantį ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • Naujoko apmokymus;
  • Remiantis įmonės atlygio politika, mes siūlome konkurencingą darbo užmokestį nuo 849 iki 1876 eurų intervale (bruto). Konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją.