23
Balex Metal, UAB
MARKETINGO SPECIALISTAS (-Ė)

Darbo pobūdis

• Dalyvavimas kuriant įmonės marketingo strategiją
• Dalyvavimas kuriant ir kuruojant reklamines kampanijas
• Vidinės ir išorinės komunikacijos užtikrinimas
• Rinkos tendencijų sekimas, naujų komunikacijos idėjų/krypčių generavimas
• Socialinių tinklų komunikacijos planų ir turinio kūrimas
• Internetinės svetainės atnaujinimo darbų valdymas ir administravimas
• Reklaminės medžiagos maketavimo/gamybos organizavimas, bendravimas su reklamos agentūromis
• Prezentacijų / pristatymų ruošimas ir vykdymas
• Parodų, seminarų, konferencijų organizavimas

Reikalavimai darbuotojui

• Aukštasis išsilavinimas (rinkodaros srityje būtų privalumas)
• Skaitmeninės rinkodaros darbo patirtis
• Puikios anglų ir lietuvių kalbos žinios raštu ir žodžiu
• Bent 1 metų patirtis rinkodaros srityje
• Kūrybingumas ir platus požiūris
• Puikūs bendravimo įgūdžiai

Įmonė siūlo

• Galimybę tapti tarptautinės kompanijos nariu
• Asmeninio ir profesinio augimo galimybės
• Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį
• Profesionalų, draugišką kolektyvą
• Dalyvavimą mokymuose ir socialiai atsakingose akcijose

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1575 - 2455

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Marek Dravnel

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Product manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 3200 – 3700
Galioja iki: 2024.05.05
Personalo administratorius (-ė)
Nacionalinis bendrųjų funkcijų centras
Vilnius
€ 1300 – 1600
Galioja iki: 2024.05.10
Product Support Representative
DexCom Lithuania, UAB
Vilnius
€ 1643 – 1933
Galioja iki: 2024.05.19
Project Coordinator (12 months contract)
Strategic Staffing Solutions International
Vilnius
€ 2700
Galioja iki: 2024.05.22
Praktikantas (-ė) Reklamos skyriaus komandoje (apmokama praktika)
Lidl Lietuva, UAB
Vilnius
€ 924 – 924
Galioja iki: 2024.05.09
Įvaizdžio ir vidinės komunikacijos projektų vadovas(-ė)
Eurovaistinė, UAB
Vilnius
€ 1900 – 2500
Galioja iki: 2024.05.04