20
Nematekas, ŽŪB
Gamybos įrengimų elektromechanikas

Darbo pobūdis

- Specializuotų gamybos įrengimų gedimų nustatymas, priežiūra, remontas;
- Specializuotų gamybos įrenginių sklandaus darbo užtikrinimas;
- Profilaktinių darbų užtikrinimas;
- Darbo grafikas nuo 8-17 val.

Reikalavimai darbuotojui

- Techninis išsilavinimas;
- Gamybinių įrengimų priežiūros patirtis;
- Pareigingumas, atsakingumas, krupštumas;
- Domėjimasis elektromechanika ne tik darbo metu.

Įmonė siūlo

- Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą;
- draugišką ir profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas;
- asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 800

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Rusonių g., Dovainonių kaim., Kaišiadorių raj.

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Ugnė Džiugienė

ŽŪB Ÿ„Nematekas“ - viena didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių. Šalies ir užsienio pirkėjams siūlome daugiau nei 250 pavadinimų skanių ir kokybiškų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių, o įmonės darbuotojams - atsakingą ir įdomų darbą, kuriame Jūsų lauks draugiškas ir profesionalus kolektyvas, nauji iššūkiai ir tobulėjimo galimybės.

Įmonės tinklalapishttp://www.nematekas.lt