351
IT paslaugų vadybininkas
Alliance for Recruitment

IT paslaugų vadybininkasAlliance for Recruitment

Darbo aprašymas

  • Verslo Valdymo Sistemos (Microsoft Dynamics 365 Business Central) naujinimo koordinavimas, verslo procesų integravimas pasitelkiant išorinius partnerius;
  • Verslo Valdymo sistemos administravimas;
  • Verslo procesų skaitmenizavimas pasitelkiant Microsoft platformos funkcionalumus (MS Sharepoint, MS Power Automate);
  • Dalyvavimas naujų verslo aplikacijų diegimo projektuose;
  • Įmonių grupės veiklos procesų skaitmenizavimas pasitelkiant išorinius partnerius bei vidinius resursus;
  • Komunikacija su paslaugų tiekėjais, sutartinių sąlygų laikymosi kontrolė;
  • Verslo procesų dokumentavimas bei instrukcijų ruošimas.

Reikalavimai

  • Aistra domėtis technologijomis, naujomis IT sistemomis, produktais ir sprendimais, skirtais pagerinti veiklos procesus ar išnaudoti juos verslo projektuose;
  • Patirtis projektų valdyme bei verslo procesų skaitmenizavimo ir automatizavimo srityse;
  • Praktinės ir techninės žinios valdant IT sistemas, jų pokyčius, pajėgumus ir kylančias problemas;
  • Gilios Microsoft Sharepoint, Power Automate žinios būtų privalumas;
  • Patirtis diegiant dideles ir kompleksines verslo valdymo sistemas;
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą bei derinti veiksmus su verslo padaliniais;
  • Gebėjimas greitai orientuotis į rezultatą ir piimti sprendimus;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Atsakingumas, komunikabilumas.

TECHNINĖS DOKUMENTACIJOS INŽINIERIUS (-Ė) (Medicinos įrenginiai)
Teltonika IoT group, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2850
Galiojimo pabaiga: 2022.06.03
IT administratorius (-ė)
Vilnius
€ 2000 – 2350
Galiojimo pabaiga: 2022.05.29
IT Sistemų Analitikas
Girteka Logistics
Vilnius
€ 3210 – 3850
Galiojimo pabaiga: 2022.06.04
Junior IT Support Analyst
COWI Lietuva, UAB
Vilnius
€ 1150 – 1350
Hardware Services Engineer at Digital Workplace at SEB in Vilnius
SEB Global Services
Vilnius
€ 2000 – 3000
Galiojimo pabaiga: 2022.06.20
Junior DBA/Data Analyst
Softeq Development, UAB
Vilnius
€ 1600 – 2600
Galiojimo pabaiga: 2022.06.02