23
Alliance for Recruitment
IT paslaugų vadybininkas

Darbo aprašymas

  • Verslo Valdymo Sistemos (Microsoft Dynamics 365 Business Central) naujinimo koordinavimas, verslo procesų integravimas pasitelkiant išorinius partnerius;
  • Verslo Valdymo sistemos administravimas;
  • Verslo procesų skaitmenizavimas pasitelkiant Microsoft platformos funkcionalumus (MS Sharepoint, MS Power Automate);
  • Dalyvavimas naujų verslo aplikacijų diegimo projektuose;
  • Įmonių grupės veiklos procesų skaitmenizavimas pasitelkiant išorinius partnerius bei vidinius resursus;
  • Komunikacija su paslaugų tiekėjais, sutartinių sąlygų laikymosi kontrolė;
  • Verslo procesų dokumentavimas bei instrukcijų ruošimas.

Reikalavimai

  • Aistra domėtis technologijomis, naujomis IT sistemomis, produktais ir sprendimais, skirtais pagerinti veiklos procesus ar išnaudoti juos verslo projektuose;
  • Patirtis projektų valdyme bei verslo procesų skaitmenizavimo ir automatizavimo srityse;
  • Praktinės ir techninės žinios valdant IT sistemas, jų pokyčius, pajėgumus ir kylančias problemas;
  • Gilios Microsoft Sharepoint, Power Automate žinios būtų privalumas;
  • Patirtis diegiant dideles ir kompleksines verslo valdymo sistemas;
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą bei derinti veiksmus su verslo padaliniais;
  • Gebėjimas greitai orientuotis į rezultatą ir piimti sprendimus;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Atsakingumas, komunikabilumas.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2500

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Viktorija Marčenko
+3706 29 29 225

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.

Mūsų partneris "Darnu Group" – viena iš pirmaujančių nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros bendrovių Lietuvoje. "Darnu Group" nuolat ieško verslo plėtros galimybių. Atsižvelgiant į besikeičiančią Lietuvos ir tarptautinių nekilnojamojo turto rinkų padėtį, bendrovė vysto bei dalyvauja perspektyviuose investiciniuose projektuose įvairiose jų stadijose. „Darnu Group“ priklauso daugiau nei 20 nekilnojamojo turto veikla užsiimančių bendrovių, sporto ir sveikatingumo įmonių grupė bei viešbučių valdymo kompanijos. Nuolat plečianti savo veiklas ir rinkai pristatanti naujus, ambicingus projektus, įmonių grupė „Darnu Group“ jau daugelį metų yra viena ryškiausių rinkos lyderių.