966
ŠILDYMO IR VĖSINIMO SISTEMŲ TECHNIKAS (-Ė)
Heating service, UAB

ŠILDYMO IR VĖSINIMO SISTEMŲ TECHNIKAS (-Ė)Heating service, UAB

Kvalifikacija, patikimumas, lankstumas, nuolatinis tobulėjimas ir pagarba kiekvienam žmogui - mūsų kasdieninės veiklos filosofija, kurios dėka esame Stipriausi Lietuvoje nuo 2018 metų!
Kviečiame Tave prisijungti prie UAB "Heating service" komandos!

ŠILDYMO IR VĖSINIMO SISTEMŲ TECHNIKAS

arba

TECHNIKAS (ŠVOK)

Darbo aprašymas:

  • Buitinio sektoriaus šildymo ir vėsinimo įrangos bei sistemų:
    • techninė priežiūra;
    • gedimų diagnostika ir šalinimas;
    • montavimas;
    • naujos įrangos diegimas.

Reikalavimai:

  • Patirtis nebūtina (mes puikiai išmokome);
  • Supratimas apie techniką;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • Motyvacija darbe siekti rezultatų;
  • Atsakingumas, kruopštumas, sąžiningumas

Mes siūlome:

  • Mokymus, nuoseklų tobulėjimą ir karjeros galimybes;
  • Automobilį ir kitas puikias darbo sąlygas;
  • Telefoną ir planšetinį kompiuterį;
  • Jaunatvišką kolektyvą ir draugišką atmosferą;
  • Stabilų atlyginimą ir priedus už papildomas pastangas.

Darbo užmokestis: nuo 900 iki 1200 Eur (neto (“į rankas”).

Darbo užmokesti mokymosi metu - 900 Eur "į rankas", vėliau jis kyla iki 1000 Eur. Vidutinis mūsų meistro darbo užmokestis yra 1200 Eur, patyrusių meistrų atlygis už darbus gali siekti ir iki 1600 Eur "į rankas". Mes turime puikius priedus už gerus darbo rezultatus, o darbo užmokestis peržiūrimas kasmet. Tad nieko nelaukiame ir kimbame į darbus!

Vietovė: Vilnius, Vilniaus regionas.

Nestandartinių užsakymų technikas (-ė) (203567BR)
THERMO FISHER SCIENTIFIC
Vilnius
€ 1100 – 1400
Galiojimo pabaiga: 2022.06.06
UŽSAKYMŲ ADMINISTRATORIUS
NOVA LUX management solutions klientas
Vilnius
€ 1000 – 1500
Galiojimo pabaiga: 2022.06.03
GAMYBOS ĮRENGINIŲ OPERATORIAI S. TRAKUOSE! >> LAISVI SAVAITGALIAI!
BIURO
Vilnius
€ 1840 – 1840
Galiojimo pabaiga: 2022.06.10
Vyresnysis draudimo ekspertas (-ė) Brokerių ir tarpininkų skyriuje
ADB „Gjensidige“
Vilnius
€ 1454 – 2181
Galiojimo pabaiga: 2022.05.30
Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)
PPF Foil, UAB
Vilnius
€ 1600
Galiojimo pabaiga: 2022.05.29
TURIZMO VADYBININKAS/-Ė
West Express
Klaipėda
€ 1000 – 1750
Galiojimo pabaiga: 2022.06.17