38
Pareigūnų kredito unija
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

PAREIGŪNŲ KREDITO UNIJA SIŪLO DARBĄ PARDAVIMŲ VADYBININKUI (-EI) VILNIUJE

Darbo pobūdis:

  • Klientų konsultavimas kredito unijos paslaugų klausimais;
  • Darbas su esamais ir naujais unijos klientais kreditų suteikimo klausimais, jų konsultavimas, paraiškų priėmimas, informacijos surinkimas, sandorių įforminimas ir užbaigimas;
  • Naujų kreditavimo galimybių ir finansavimo projektų paieška;
  • Projektų rizikingumo vertinimas;
  • Išduotų kreditų administravimas;
  • Sąskaitų unijos nariams atidarymas, sutarčių sudarymas;
  • Darbas su grynaisiais pinigais bei kitos mokėjimo operacijos;
  • Kitos kasdienės bankininkystės paslaugos unijos nariams;
  • Mokymai ir konsultacijos operacinės rizikos vertinimo, vidaus kontrolės organizavimo klausimais.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis ekonomikos, finansų ar bankininkystės srityje (privalumas);
  • Puikūs bendravimo ir pardavimų įgūdžiai bei sugebėjimas dirbti savarankiškai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingumas, įžvalgumas, analitiniai gebėjimai, orientaciją į tikslą, iniciatyvumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas (privalumas).

Mes siūlome:

  • Neterminuotą darbo sutartį;
  • Darbą draugiškame kolektyve;
  • Savo srities profesionalų mokymus, kurie padės mokytis ir tobulėti;
  • Darbo užmokestis Bruto 1200-1500 EUR.

Savo CV ir motyvacinį laišką prašome siųsti su nuoroda „Pardavimų vadybininkas (-ė)“.

Tel.: 8 673 98 414

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1200 - 1500

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Inga Šalčiūnienė
8 673 98 414

Įmonės tinklalapishttp://www.pareigunuunija.lt