813
TECHNOLOGĖ (-AS) - APSKAITININKĖ (-AS)
Komfovent, UAB

TECHNOLOGĖ (-AS) - APSKAITININKĖ (-AS)Komfovent, UAB

Darbo pobūdis

  • Gaminių ir gamybinių operacijų normavimas;
  • Medžiagų, darbo, instrumentų, energijos ir kt. sąnaudų normatyvų skaičiavimas;
  • Darbas apskaitos programa Microsoft Dynamics AX.

Reikalavimai darbuotojui

  • Techninis išsilavinimas (aukštasis arba aukštesnysis);
  • Labai geri darbo MS Excel įgūdžiai;
  • Kruopštumas, atsakingumas, iniciatyvumas.

Privalumais laikytume:

  • Panašaus darbo patirtį;
  • Darbo su apskaitos programa Microsoft Dynamics AX patirtį.

Mes Jums siūlome:

Visas socialines garantijas bei priemones reikalingas darbui;
Atsakingą ir dinamišką darbą stabilioje gamybinėje įmonėje;
Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Nemokamą kavą, arbatą pertraukų metu, vaisių dienas, galimybę pietauti įmonės kavinėje.
Darbo vieta – Lentvario g. 146, Vilnius. Patogus susisiekimas Vilniaus viešuoju transportu – visiškai šalia įrengta autobusų stotelė.

Tiekimo projektų vadovas (-ė)
CVO Recruitment, UAB
Vilnius
€ 2100 – 3000
Galiojimo pabaiga: 2022.05.25
DUOMENŲ ANALITIKAS (-Ė) DUOMENŲ VALDYMO KOMANDOJE
Ignitis group
Vilnius
€ 2065 – 3271
Galiojimo pabaiga: 2022.05.31
Projektų vadovas (-ė)
Homa group, UAB
Vilnius
€ 2975 – 3636
PARDAVIMŲ INŽINERIUS (-Ė)
MV SYSTEM, UAB
Vilnius
€ 1900 – 3500
Galiojimo pabaiga: 2022.05.26
TECHNOLOGĖ (-AS) - NORMUOTOJA (-AS)
Vilnius
€ 1500 – 2000
Galiojimo pabaiga: 2022.06.04
INŽINIERIUS (-Ė) - SĄMATININKAS (-Ė)
GoDoJob