506
Asistentė (-as) filmavimų studijoje
Evolution Lithuania UAB

Asistentė (-as) filmavimų studijojeEvolution Lithuania UAB

Darbo aprašymas:

  • Kortų būklės tikrinimas
  • Kortų keitimas ir maišymas pagal nustatytas procedūras
  • Dokumentų susijusiu su darbu pildymas ir peržiūrėjimas

Reikalavimai:

Būsim atviri, jokios darbinės patirties mes nereikalaujame. Svarbu, kad esi:

  • Kruopšti (-us) ir žingeidi (-us)
  • Norinti (-is) išbandyti save naujoje srityje bei joje augti ir tobulėti
  • Sulaukus (-ęs) bent 18 metų ir gyvenime Tau svarbus punktualumas ir tvarka

Ką mes siūlome:

  • Nemokamus apmokymus, darbo uniformą, priemones bei medžiagą reikalingą darbui
  • Vidines karjeros galimybes kompanijoje
  • Draugišką, jauną, linksmą kolektyvą bei patikimą vadovų komandą
  • Darbą atnaujintame ofise netoli Kauno miesto centro su nemokama kava ar užkandžiais pertraukėlių metu, biblioteka, Sony PlayStation, masažinę kėdę ir daugelį kitų malonumų
  • Tapk vienu iš geriausiu mėnesio darbuotoju ir gauk iki 50EUR bonusą.
  • Grafiką, leidžiantį dirbti pamainomis ir planuoti savo laiką per mėnesį:
    3 dirbamos/3 laisvos arba 4 dirbamos/2laisvos
  • Pamainos, iš kurių galite rinktis:
    Rytinė - 07:00val. - 15:00val.
    Popietinė - 15:00val. - 22:00val.
    Naktinė - 22:00val. - 07:00val.
  • Galimybę dirbti papildomas pamainas ar valandas (apmokami viršvalandžiai)
  • Pamainas apsikeisti su kolegomis jei prireikė laisvos dienos
  • Atlyginimą:
    Nuo 4,5eur/val. Iki 8,5eur/val.

    Nelauk rytojaus ir prisijunk ŠIANDIEN!
    Nori sužinoti daugiau? www.evolution.com/who-we-are

    Jei vis dar trūksta informacijos, brūkštelk sms, skambtelk paplepėti tel.nr.: +37065915786

Marketing manager
Alliance for Recruitment
Kaunas
€ 2900
Galiojimo pabaiga: 2022.05.30
BI Analyst
Vilnius
€ 3323
Galiojimo pabaiga: 2022.06.18
Senior SQL Developer
Strategic Staffing Solutions International
Vilnius
€ 5000 – 5500
Galiojimo pabaiga: 2022.12.13
IT OPERATIONS MANAGER
Emplonet, UAB
Vilnius
€ 8000 – 9000
Galiojimo pabaiga: 2022.06.14
Process Leader / Senior Project Coordinator
Intrum Global Business Services
Vilnius
€ 2300 – 2700
Galiojimo pabaiga: 2022.06.03
Operations Business Partner