22
Asistentė (-as) filmavimų studijoje
Evolution Lithuania UAB

Darbo aprašymas:

  • Kortų būklės tikrinimas
  • Kortų keitimas ir maišymas pagal nustatytas procedūras
  • Dokumentų susijusiu su darbu pildymas ir peržiūrėjimas

Reikalavimai:

Būsim atviri, jokios darbinės patirties mes nereikalaujame. Svarbu, kad esi:

  • Kruopšti (-us) ir žingeidi (-us)
  • Norinti (-is) išbandyti save naujoje srityje bei joje augti ir tobulėti
  • Sulaukus (-ęs) bent 18 metų ir gyvenime Tau svarbus punktualumas ir tvarka

Ką mes siūlome:

  • Nemokamus apmokymus, darbo uniformą, priemones bei medžiagą reikalingą darbui
  • Vidines karjeros galimybes kompanijoje
  • Draugišką, jauną, linksmą kolektyvą bei patikimą vadovų komandą
  • Darbą atnaujintame ofise netoli Kauno miesto centro su nemokama kava ar užkandžiais pertraukėlių metu, biblioteka, Sony PlayStation, masažinę kėdę ir daugelį kitų malonumų
  • Tapk vienu iš geriausiu mėnesio darbuotoju ir gauk iki 50EUR bonusą.
  • Grafiką, leidžiantį dirbti pamainomis ir planuoti savo laiką per mėnesį:
    3 dirbamos/3 laisvos arba 4 dirbamos/2laisvos
  • Pamainos, iš kurių galite rinktis:
    Rytinė - 07:00val. - 15:00val.
    Popietinė - 15:00val. - 22:00val.
    Naktinė - 22:00val. - 07:00val.
  • Galimybę dirbti papildomas pamainas ar valandas (apmokami viršvalandžiai)
  • Pamainas apsikeisti su kolegomis jei prireikė laisvos dienos
  • Atlyginimą:
    Nuo 4,5eur/val. Iki 8,5eur/val.

    Nelauk rytojaus ir prisijunk ŠIANDIEN!
    Nori sužinoti daugiau? www.evolution.com/who-we-are

    Jei vis dar trūksta informacijos, brūkštelk sms, skambtelk paplepėti tel.nr.: +37065915786
Valandinis bruto atlyginimasBruto/val.  € 4.5 - 8.5

Papildoma informacija: Po bandomojo periodo atlyginimas kyla.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Raudondvario pl. 107

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis
  • Darbas po paskaitų
  • Ne visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Kamilė Ramanauskaitė

„Evolution“ yra pasaulyje pirmaujanti B2B azartinių žaidimų kūrėja ir IT sprendimų lyderė. Šiuo metu esame sparčiai besivystanti įmonė su 15 metų patirtimi, kur dirba daugiau nei 10 000 žmonių iš 20+ lokacijų. Mūsų verslo sėkmė yra iniciatyvi, kūrybiška ir nebijanti iššūkių komanda! O gyvybingumas, darbas kartu ir nuolatinės pastangos siekti geriausio yra svarbiausios kompanijos vertybės.
Per pirmuosius veiklos mėnesius „Evolution Lithuania“ Kaune jau sukūrė virš 100 naujų darbo vietų ir toliau ieško sumanių ir siekiančių tobulėti darbuotojų. Tad, prisijunk prie gyvų žaidimų transliacijų studijos, auk kartu su mumis bei padėk kitiems sužinoti, jog Evolution siūlo darbą Kaune, kuriame galėsi atrasti save!