35
Simplika
Tiekimo specialistė (-as)
Simplika
Simplika

Simplika

Tarptautinė įmonė į ambicingą komandą kviečia prisijungti pozityvų komandos narį, kuris norėtų save realizuoti koordinuojant pirkimo/tiekimo procesus bei gerai jaustųsi apdorojant didelį informacijos kiekį su Excel programa. Ar tai apie tave? Kviečiame prisijungti!

Tavo atsakomybės:

  • Prekių pirkimo/tiekimo priežiūra ir kontrolė;
  • Transporto kaštų ir pirkimo duomenų analizė bei apdorojimas (Excel/SAP);
  • Prekių likučių vertinimas, optimalaus jų kiekio planavimas, inventorizavimas (Excel/SAP);
  • Transporto kontrolė;
  • Krovinių dokumentacijos ir sąskaitų administravimas;
  • Dalyvavimas automatizavimo procesuose.

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis tiekimo, pirkimų ir/arba logistikos srityje;
  • Gebėjimas dirbti MS Office programomis, SAP programos žinojimas – privalumas;
  • Anglų kalbos žinios (žodžiu bei raštu), rusų kalbos mokėjimas – privalumas;
  • Geri informacijos paieškos ir analizės įgūdžiai;
  • Žingeidumas, lankstumas bei orientacija į pardavimus;
  • Kruopštumas bei atidumas detalėms.

Mes siūlome:

  • Tapti lyderiaujančios savo srityje, tarptautinės įmonės komandos dalimi;
  • Motyvuojantį darbo užmokestį, priklausantį nuo darbo patirties;
  • Papildomas naudas (sveikatos draudimas, vaišės biure);
  • Kartu auginti kompetencijas.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1753

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Dubliškių g. 4, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Simona Kaušaitė

Nuo 1996 m. tūkstančiai Europos įmonių yra patikėję CVO Group savo personalo valdymo procesus, ieškodami strateginių ir ekonomiškų sprendimų. Simplika – CVO grupės narė, sparčiai auganti ir unikali savo specializacija personalo atrankos kompanija, kurios pagrindinė veikla - laikinasis įdarbinimas ir atranka. Šiuo metu Simplika sėkmingai veikia Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Simplika padeda Klientams susirasti tinkamą darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų klientas – Remmers Baltica - pastatų restauravimo, medienos apsaugos ir grindų dangų srityse dirba jau daugiau nei 60 metų, todėl šiandien yra vieni iš lyderių Europoje. Ši sėkmė paženklinta gausybe sėkmingai įgyvendintų projektų garsiausiuose objektuose. Čia galioja pagrindinis principas – ne universalaus produkto panaudojimas, bet individualiai kiekvienam objektui pritaikytas sprendimas.

Įmonės tinklalapishttp://www.simplika.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Pardavimų koordinatorius (-ė) (gynyba ir saugumas)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2400 – 3300
Galioja iki: 2024.05.08
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius
€ 3812 – 5718
Galioja iki: 2024.04.22
T&I PACKAGE MANAGER (F/M/D) | IGNITIS RENEWABLES POLSKA
Vilnius

Galioja iki: 2024.04.20