302
Tiekimo specialistė (-as)
Simplika

Tiekimo specialistė (-as)Simplika

Tarptautinė įmonė į ambicingą komandą kviečia prisijungti pozityvų komandos narį, kuris norėtų save realizuoti koordinuojant pirkimo/tiekimo procesus bei gerai jaustųsi apdorojant didelį informacijos kiekį su Excel programa. Ar tai apie tave? Kviečiame prisijungti!

Tavo atsakomybės:

  • Prekių pirkimo/tiekimo priežiūra ir kontrolė;
  • Transporto kaštų ir pirkimo duomenų analizė bei apdorojimas (Excel/SAP);
  • Prekių likučių vertinimas, optimalaus jų kiekio planavimas, inventorizavimas (Excel/SAP);
  • Transporto kontrolė;
  • Krovinių dokumentacijos ir sąskaitų administravimas;
  • Dalyvavimas automatizavimo procesuose.

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis tiekimo, pirkimų ir/arba logistikos srityje;
  • Gebėjimas dirbti MS Office programomis, SAP programos žinojimas – privalumas;
  • Anglų kalbos žinios (žodžiu bei raštu), rusų kalbos mokėjimas – privalumas;
  • Geri informacijos paieškos ir analizės įgūdžiai;
  • Žingeidumas, lankstumas bei orientacija į pardavimus;
  • Kruopštumas bei atidumas detalėms.

Mes siūlome:

  • Tapti lyderiaujančios savo srityje, tarptautinės įmonės komandos dalimi;
  • Motyvuojantį darbo užmokestį, priklausantį nuo darbo patirties;
  • Papildomas naudas (sveikatos draudimas, vaišės biure);
  • Kartu auginti kompetencijas.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis.

Pardavimų vadovas (-ė)
Logos data, UAB
Vilnius
€ 5700 – 11000
Galiojimo pabaiga: 2022.05.20
Projektų vadovas (-ė)
Homa group, UAB
Vilnius
€ 2975 – 3636
Galiojimo pabaiga: 2022.05.25
PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė)
DAGMITA, UAB
Kaunas
€ 1600 – 3000
Galiojimo pabaiga: 2022.06.04
TECHNICAL PROJECT MANAGER
INTERSURGICAL, UAB
Vilnius
€ 2000 – 4000
Jeigu Tau artimos personalo, darbo užmokesčio ir sistemų diegimo sritys – susitikime!
Vilnius
€ 1818 – 3140
Galiojimo pabaiga: 2022.05.27
PLSQL Developer
CGI Lithuania, UAB
Galiojimo pabaiga: 2022.06.03