18
DEMATIC LIMITED filialas "Dematic Kaunas"
ADMINISTRATORIUS (-Ė)

Darbo pobūdis

Terminuota 2 m. darbo sutartis

• Įmonės dokumentų rengimas ir administravimas
• Atsakomybė už sklandų dokumentų judėjimą įmonės viduje ir išorėje
• Sklandžios biuro veiklos užtikrinimas, biuro reikmenų užsakymų vykdymas
• Visų procesų susijusių su kelionių organizavimu užtikrinimas ir koordinavimas
• Svečių pasitikimas ir priėmimas
• Pagalba vadovams ir kitiems įmonės darbuotojams (darbo valandų, išlaidų, atostogų apskaita)
• Skambučių ir reikiamos informacijos valdymas, koordinavimas
• Įvairūs organizaciniai ir administraciniai darbai

Reikalavimai

• Panašaus darbo patirtis
• Raštvedybos išmanymas bei puikūs kompiuterinio raštingumo įgūdžiai
• Puikūs bendravimo raštu ir žodžiu įgūdžiai
• Kelionių organizavimo patirtis
• Gebėjimas dirbti savarankiškai bei greita orientacija
• Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

• Dinamišką darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve
• Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes tarptautinėje kompanijoje
• Modernią/patogią darbo vietą miesto centre
• Papildomą sveikatos draudimą, trečios pakopos pensijų kaupimą ir kt.

Konfidencialumą garantuojame.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1350 - 1600

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Jonavos g. 7 Kaunas, LT-44192 Lithuania

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Kamilė Kučinaitė

Dematic – didžiausia pasaulyje integruotų automatinių technologijų, programinės įrangos ir paslaugų tiekėja sandėliams, paskirstymo centrams ir gamybos infrastruktūrai. Įmonėje dirba daugiau kaip 10000 logistikos inžinerijos profesionalų, aptarnaujančių klientus visame pasaulyje. Dematic yra pasaulinės KION įmonių grupės, lyderiaujančios kuriant spartesnius tiekimo grandinės sprendimus, dalis.

Įmonės tinklalapishttps://bit.ly/2TGyg96