20
PROJEKTŲ VADOVAS (GELEŽINKELIŲ INFRASTRUKTŪRA)
Noriu personalo sprendimų grupė

Siūlomo darbo pobūdis:

  • Geležinkelių eismo valdymo infrastruktūros projektų įgyvendinimas, sprendimų pritaikymas ir paieška;
  • Projektų vykdymo priežiūra ir projektų eigos kontrolė;
  • Darbas su partneriais, gamintojais, projektavimo įmonėmis ir darbų priežiūra.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas automatikos ar elektrotechnikos srityje;
  • Vadovavimo patirtis įgyvendinant projektus;
  • Anglų kalbos įgūdžių (B1 lygiu), rusų k. įgūdžių (B1 lygiu);
  • Geri darbo AutoCAD programa įgūdžiai;
  • Geležinkelių eismo valdymo sistemų išmanymas ir SPSC (Statybos produkcijos sertifikavimo centro) atestatas būtų privalumas;
  • Komunikabilumas, gebėjimas dirbti komandoje, atsakingumas, iniciatyvumas, noras mokytis;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo:

  • Atsakingą, įdomų bei dinamišką darbą ilgametę patirtį turinčioje tarptautinėje kompanijoje, kuri įgyvendina didelės apimties inžinerinės infrastruktūros projektus;
  • Skaidrią, aiškiai apibrėžtą bei į rezultatą orientuotą atlygio sistemą;
  • Sveikatos draudimą;
  • Betarpišką bendravimo kultūrą;
  • Tarnybinį automobilį;
  • Priklausomai nuo patirties ir kompetencijos, darbo užmokestis (atskaičius mokesčius) 1200- 1400 €.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1900 - 2200

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Asta Tatariūnienė .
852691076

Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientei – bendrovei, savo srities lyderei, Baltijos šalių regione ir Lenkijoje teikiančiai platų inžinerinių sprendimų ir paslaugų spektrą įmonėms ir organizacijoms, įgyvendinančiai didelės apimties kompleksinius infrastruktūros projektus, darbui Vilniaus padalinyje reikalingas Projektų vadovas (geležinkelių infrastruktūra).

Įmonės tinklalapishttp://www.personalogrupe.lt