11
Refra, UAB
VYR. KONSTRUKTORIUS (-Ė)
Refra, UAB
Refra, UAB

Refra, UAB

Papildoma informacija

1994 metais veiklą pradėjusi įmonė Refra šiandien yra gerai žinoma šaldymo įrangos gamintoja Europoje. Išsiskirianti itin kompleksiška ir unikalia šaldymo produktų pasiūla, įmonė gali sukurti ir pagaminti nestandartinius produktus, pilnai pritaikytus ir sukomplektuotus pagal klientų norus. Mūsų specializacija – iššūkiai projektuojant, gaminant ir pristatant vienetinę industrinio ir komercinio šaldymo įrangą.
Per 20 įmonės veiklos metų Refra prekės ženklas įsitvirtino kaip viena lyderių Europos šaldymo rinkoje bei įgyvendino daugybę sėkmingų ir sudėtingų projektų. Pasitelkę ilgalaikę patirtį, įmonės darbuotojai gali pasiūlyti nepriekaištingą atsidavimą klientams, efektyviausius sprendimus ir aukščiausią įrenginių kokybę. Refra vykdo projektus visoje Europoje, Skandinavijos regione bei Artimuosiuose rytuose.

Šiuo metu prie mūsų draugiško bei ambicingo kolektyvo kviečiame prisijungti:

Vyr. konstruktorius (-ė)

Darbo pobūdis:

  • Vadovavimas konstruktorių komandai, jų darbo organizavimas;
  • Naujų gamybinių įrengimų projektavimas SolidWorks/AutoCAD programomis, esamų įrengimų tobulinimas;
  • Konstrukcinių sprendimų parinkimas, specifikacijų sudarymas, techninės dokumentacijos rengimas;
  • Ataskaitų, siūlymų ruošimas ir teikimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis inžinerinis - techninis išsilavinimas;
  • Ne mažiau kaip 5 metų gaminių iš metalo projektavimo – konstravimo patirtis;
  • Vadovavimo gamybos padaliniui ar konstruktorių komandai įgūdžiai;
  • Darbo SolidWorks programa įgūdžiai, papildomai darbo programa AutoCad įgūdžiai - privalumas;
  • Anglų kalbos mokėjimas, papildomai rusų kalbos mokėjimas - privalumas;
  • Galimybę realizuoti savo talentą, žinias ir patirtį, bei įgyti naujų kompetencijų;
  • Pozityvus mąstymas, atsakingumas, punktualumas, savarankiškumas, komunikabilumas, noras mokytis ir tobulėti.

Privalumai:

  • Rusų ir anglų kalbų mokėjimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve;
  • Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus;
  • Geras darbo sąlygas ir visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti;
  • Konkurencingą atlyginimą.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1000 - 3000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Ivona Tomaševič
+37069488844

Įmonės tinklalapishttp://www.refra.eu