196
Jaun. pardavimų vadybininkas
cargoGO Logistics, UAB

Jaun. pardavimų vadybininkascargoGO Logistics, UAB

Darbo aprašymas:

  • Klientų duomenų bazės analizė;
  • Klientų informacijos suvedimas į CRM sistemą;
  • Pardavimai telefonu – „šalti skambučiai“;
  • Kliento potencialo išsiaiškinimas įmonės paslaugų pristatymas.

Reikalavimai:

  • Pardavimų telefonu patirtis – privalumas;
  • Anglų kalbos žinios - puikios, kitos Vakarų Europos kalbos - privalumas;
  • Reikalingi kompiuteriniai įgūdžiai - informacijos paieška internete, MS Office;
  • Asmeninės savybės - noras mokytis, tobulėti, atkaklumas ir entuziazmas.

Mes jums siūlome:

  • Darbą ambicingoje, profesionalioje komandoje;
  • Aiškius tikslus, veiklos vertinimą, puikias darbo sąlygas ir karjeros galimybes;
  • Puikų mikroklimatą, jaunatvišką organizacijos kultūrą – „Gera dirbti kartu!“;
  • Galimybę dalyvauti visuose įmonės renginiuose, išoriniuose ir vidiniuose mokymuose;
  • Galimybę prisidėti prie organizacijos vystymo, bendrų tikslų siekimo ir naujų iniciatyvų kūrimo;
  • Kitas įmonės teikiamas privilegijas ir papildomas naudas, kuriomis džiaugiasi kolegos.