28
cargoGO Logistics, UAB
Jaun. pardavimų vadybininkas

Darbo aprašymas:

  • Klientų duomenų bazės analizė;
  • Klientų informacijos suvedimas į CRM sistemą;
  • Pardavimai telefonu – „šalti skambučiai“;
  • Kliento potencialo išsiaiškinimas įmonės paslaugų pristatymas.

Reikalavimai:

  • Pardavimų telefonu patirtis – privalumas;
  • Anglų kalbos žinios - puikios, kitos Vakarų Europos kalbos - privalumas;
  • Reikalingi kompiuteriniai įgūdžiai - informacijos paieška internete, MS Office;
  • Asmeninės savybės - noras mokytis, tobulėti, atkaklumas ir entuziazmas.

Mes jums siūlome:

  • Darbą ambicingoje, profesionalioje komandoje;
  • Aiškius tikslus, veiklos vertinimą, puikias darbo sąlygas ir karjeros galimybes;
  • Puikų mikroklimatą, jaunatvišką organizacijos kultūrą – „Gera dirbti kartu!“;
  • Galimybę dalyvauti visuose įmonės renginiuose, išoriniuose ir vidiniuose mokymuose;
  • Galimybę prisidėti prie organizacijos vystymo, bendrų tikslų siekimo ir naujų iniciatyvų kūrimo;
  • Kitas įmonės teikiamas privilegijas ir papildomas naudas, kuriomis džiaugiasi kolegos.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1049 - 1576

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Savanorių pr. 15A, LT-03126 Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel MS Word MS Office

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Miglė Viapštienė
+37065889137

cargoGO vardu veikianti įmonių grupė vykdo vietinių ir tarptautinių krovinių pervežimo keliais veiklą Europoje. Įmonių grupės istorija prasidėjo 2000 metais nuo vietinių siuntų gabenimo paslaugos, o cargoGO prekės ženklas logistikos sektoriuje yra žinomas nuo 2006 metų.

Peržengusi 20 metų veiklos patirtį, šiandien cargoGO įmonių grupė yra sukūrusi daugiau kaip 1000 darbo vietų, valdo 450 vilkikų, 350 tentinių bei kietašonių priekabų parką. 2020 m. buvo pradėta sparti visos įmonių grupės plėtra. Centrinė būstinė yra įsikūrusi Vilniuje, taip pat įkurtas padalinys Kaune, Lenkijoje ir Vokietijoje.

cargoGO klientai – TOP 20 Europos logistikos įmonių. 99 % užsakymų gaunama iš Vakarų Europos.

Aukšti paslaugos kokybės standartai, nepriekaištingas klientų aptarnavimas, modernios technologijos, motyvuota komanda, greiti problemų sprendimai leidžia garantuoti klientams aukštos kokybės krovinių gabenimo keliais Europoje paslaugas ir būti patraukliu darbdaviu logistikos sektoriuje.

Įmonės tinklalapishttp://www.cargogo.eu