811
Finansų vadovas (-ė)
CVO Recruitment, UAB

Finansų vadovas (-ė)CVO Recruitment, UAB

Darbo pobūdis

• Finansų ir apskaitos valdymo politikos formavimas ir sklandus jos veiklos užtikrinimas;
• Įmonės ir jos grupės biudžeto rengimas, vykdymo kontrolė, analizė ir išvadų bei siūlymų teikimas įmonės vadovybei bei valdybai;
• Finansų ir apskaitos padalinio optimizavimas, darbuotojų koordinavimas ir jų ugdymas;
• Įmonės ekonominių rodiklių stebėjimo sistemos kūrimas ir sklandaus jos veikimo užtikrinimas;
• Finansinių ataskaitų ruošimas;
• Verslo apskaitos procesų išgryninimas ir kontrolė;
• Dalyvavimas užtikrinant vieningą konsolidavimo politiką visoje grupėje;
• Aktyvus domėjimasis tuo kas vyksta įmonių grupėje ir rinkoje bei ekonomiškai naudingų pasiūlymų teikimas, projektų inicijavimas;
• Glaudus bendradarbiavimas su padalinių vadovais siekiant maksimalaus veiklos efektyvumo;

Reikalavimai

• Finansinis / ekonominis aukštasis universitetinis išsilavinimas;
• Patirtis dirbant su tarptautine audito paslaugų įmone;
• Ne mažesnė kaip 5-erių metų darbo patirtis finansų vadovo / finansų kontrolieriaus ar panašioje pozicijoje didelėje arba labai didelėje įmonėje;
• Labai geras apskaitos procesų bei jų įrankių valdymas ir išmanymas;
• Labai geri analitiniai gebėjimai, iniciatyvumas, produktyvumas, sugebėjimas apginti savo nuomonę vadovaujantis finansinėmis ir verslo įžvalgomis;
• Gebėjimas efektyviai organizuoti komandos darbą siekiant sutartų rezultatų;
• Patirtis dirbant su tarptautine audito paslaugų įmone - privalumas;
• Verslo valdymo įrankių išmanymas, domėjimasis IT sritimi - privalumas.

Įmonė siūlo

• Asmeninio augimo ir profesinio tobulėjimo galimybes;
• Platų atsakomybių spektrą ir teisę priimti svarbius sprendimus;
• Darbą profesionalioje komandoje vienoje didžiausių ir perspektyviausių įmonių grupių Lietuvoje.

FINANSŲ VADOVAS (-Ė)
Amston klientas
Kaunas
€ 6600 – 9000
Galiojimo pabaiga: 2022.06.24
FINANSŲ DIREKTORIUS (-Ė)
Atticae, UAB
Kaunas
€ 6280 – 6610
Galiojimo pabaiga: 2022.05.26
Head of Accounting
People Link, UAB
Vilnius
€ 4000 – 5300
Galiojimo pabaiga: 2022.06.09
FINANCE CONTROLLER
Inchcape Lietuva
Vilnius
€ 3300 – 4500
Galiojimo pabaiga: 2022.06.08
FINANSŲ KONTROLIERIUS (-Ė)
GALIO GROUP, UAB
Vilnius
€ 3000 – 4300
Reporting Development Leader