113
Alytaus šilumos tinklai, UAB
PRIEŽIŪROS TECHNIKAS (-Ė)

UAB „Alytaus šilumos tinklai“ reikalingas PRIEŽIŪROS TECHNIKAS (-Ė).

Darbo pobūdis:

Garo, vandens šildymo katilų ir kitų katilinės įrenginių valdymas, aptarnavimas ir priežiūra užtikrinant saugų ir atitinkantį nustatytiems reikalavimams įrenginių darbą, operatyvinės ir techninės dokumentacijos pildymas.

Reikalavimai:

• Ne žemesnis kaip vidurinis išsilavinimas;
• Praktinio darbo patirtis šilumos gamybos/tiekimo sektoriuje būtų privalumas;
• Darbo kompiuteriu pagrindai (MS Office);
• Komunikabilumas, puikūs bendravimo įgūdžiai;
• Vairuotojo pažymėjimas;
• Anglų ir/ar rusų kalbos žinios būtų privalumas.

Papildoma informacija:

Būtų vertinama kaip privalumas tokių kvalifikacinių pažymėjimų, reikalingų šioms pareigoms užimti, turėjimas:
• Didelio našumo garo ir vandens šildymo katilų mašinisto pažymėjimas;
• Vidutinio našumo garo ir vandens šildymo katilų mašinisto pažymėjimas;
• Slėginių indų operatoriaus pažymėjimas;
• Slėginių garotiekių ir karšto vandens vamzdynų operatoriaus pažymėjimas;
• Dujų sistemų avarinių darbų šaltkalvio pažymėjimas;
• Automatizuotų katilų, kūrenamų dujomis ir skystu kuru, operatoriaus pažymėjimas;
• Pavojingų medžiagų beslėgių talpyklų operatoriaus pažymėjimas.

Siūlome: galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus, įdomų ir perspektyvų darbą, mokymus, socialines garantijas, papildomas atostogas pagal galiojančią kolektyvinę sutartį.

Teirautis tel. 8-656-10566.
Į tolesnį etapą kviečiami kandidatai bus informuoti.

Gyvenimo aprašymo lauksime su nuoroda „Priežiūros technikas“.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1100

Papildoma informacija: Tikslus darbo užmokestis priklauso nuo turimų kompetencijų ir darbo patirties. Darbo užmokestis gali kisti, kadangi taikoma suminė darbo laiko apskaita.

Vietovė

    Alytus, Alytaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .
8-656-10566