63
Personeta, UAB
ŪKIO VADOVAS (-Ė) / ŪKIO SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)

Apie įmonę

Mūsų klientė – 25 metus veikianti gamybinė įmonė, viena lyderiaujančių Europoje savo srityje. Įmonės gaminami produktai atitinka aukščiausius Europos ir pasaulio kokybės standartus ir yra eksportuojami į 40 šalių.

Šiuo metu įmonė kviečia prisijungti prie savo komandos:

ŪKIO VADOVĄ (-Ę) / ŪKIO SKYRIAUS VADOVĄ (-Ę)

Darbo pobūdis
• Įmonės pastatų priežiūra ir priežiūros organizavimas
• Techninės priežiūros ir planinių remontų organizavimas
• Einamųjų problemų sprendimas
• Ūkio valdymo, techninių klausimų sprendimas
• Su turto ūkio valdymu susijusių sutarčių kuravimas, darbų sąmatų rengimas, komercinių pasiūlymų ruošimas
• Kitos dokumentacijos valdymas (ataskaitų apie suteiktas paslaugas rengimas, sąskaitų kuravimas)
• Komandos koordinavimas, darbų organizavimas bei kontrolė
• Priešgaisrinių sistemų priežiūra ir aptarnavimas

Reikalavimai darbuotojui

• 3 metų darbo patirtis pastatų priežiūros, statybos arba energetikos srityje
• Vadovavimo komandai patirtis (būtų privalumas)
• Gebėjimas efektyviai planuoti ir organizuoti savo veiklą, dirbti savarankiškai
• Techninės dokumentacijos išmanymas
• Gebėjimas operatyviai reaguoti į iškylančias problemas ir savarankiškai ieškoti sprendimų
• Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas)

Kodėl turėtumėte pasirinkti mus?

• Siūlome karjeros galimybes šiuolaikiškoje kompanijoje, profesinio tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes
• Įsikūrėme naujoje, ką tik pastatytoje modernioje gamykloje
• Esame įdiegę motyvuojančią atlygio priedų sistemą
• Būsite energingos, inovatyvios komandos nariu (-e)
• Prisidėsite prie ilgametę patirtį turinčios įmonės sėkmės

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2300

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
UAB Personeta
866363567

UAB "Personeta" teikia profesionalias personalo paieškos ir atrankos paslaugas. Mūsų klientai yra Lietuvos ir užsienio įmonės ieškančios specialistų, darbininkų, vadybininkų, bei kitų profesionalų galinčių papildyti jų komandą.

Įmonės tinklalapishttp://www.personeta.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Vadybininkas (-ė) Turto valdymas
Šiaulių bankas, AB
Vilnius
€ 1920 – 2880
Galioja iki: 2024.05.03
Prekių ir paslaugų pirkimo specialistas
Infrastruktūros valdymo agentūra
Vilnius
€ 2300 – 2600
Galioja iki: 2024.05.05
PROJEKTŲ VADOVĖ (-AS) (ELEKTROMOBILIŲ ĮKROVIMO STOTELĖS)
Ignitis Group
Vilnius
€ 2560 – 3840
Galioja iki: 2024.05.15
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas