35
Vilniaus miesto apylinkės teismas
Teismo posėdžių sekretorius/-ė

Darbo pobūdis

• Raštų, šaukimų, pranešimų rengimas ir siuntimas.
• Procesinių dokumentų kopijų siuntimas.
• Duomenų tvarkymas informacinėje sistemoje LITEKO.
• Dalyvavimas teismo posėdžiuose (teismo posėdžių protokolų rašymas, garso įrašo darymas).

Reikalavimai

• Ne žemesnis kaip vidurinis išsilavinimas.
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
• Gebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą.

Mes Jums siūlome

• Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.
• Karjeros galimybes – skatinamas darbuotojų augimas įstaigos viduje.
• Draugišką, jaunatvišką ir bendradarbiaujantį kolektyvą.
• Profesinę pagalbą ir mokymus.

Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo su nuoroda "Sekretorius".
Dėkojame, kad domitės mūsų darbo pasiūlymu! Pateikdami gyvenimo aprašymą ir/arba kitus dokumentus įstaigai, jūs sutinkate, jog įstaiga naudos ir tvarkys jūsų duomenis atrankos tikslais.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 905

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Laisvės pr. 79A

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Ramunė Venckuvienė
864612133

Vilniaus miesto apylinkės teismas yra pirmoji instancija, kuri nagrinėja baudžiamąsias, civilines, administracinių teisės pažeidimų bylas (įstatymų priskirtas šio teismo kompetencijai), hipotekos teisėjų kompetencijai priskirtas bylas bei su sprendimų ir nuosprendžių vykdymu susijusias bylas. Taip pat apylinkės teismo teisėjai atlieka ikiteisminio tyrimo teisėjo bei kitas apylinkės teismo kompetencijai įstatymų priskirtas funkcijas.

Įmonės tinklalapishttps://vilniausmiesto.teismas.lt/