604
Programinės įrangos testuotojas (-a)
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Programinės įrangos testuotojas (-a)Personalo valdymo inovacijos, UAB

Mūsų klientas - įmonė, kurianti su mokėjimų sprendimais susijusią programinę įrangą bankams, finansų institucijoms, mažmeninės prekybos ir kitoms įmonėms, vykdančioms finansines operacijas, ir vykdanti jos palaikymą.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
Programinės įrangos testavimas;
Testavimo planų sudarymas, scenarijų ir atvejų rašymas;
Problemų identifikavimas ir aprašymas, klaidų registravimas ir pateikimas programuotojams;
Dokumentacijos pildyms, testavimo ataskaitų ruošimas.
Reikalavimai
Programinės įrangos testavimo patirtis;
Programinės įrangos kūrimo procesų išmanymas.
Mes jums siūlome
Gerą, kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį darbo atlyginimą, motyvacinius priedus;
Patirtį stambioje ir modernioje, sėkmingai veikiančioje ir besiplečiančioje įmonėje;
Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Visas papildomas naudas, kurias gali pasiūlyti konkurencinga IT sektoriaus įmonė (moderni ir šiuolaikiška darbo aplinka, kvalifikacijos kėlimas, konferencijos ir kt.) .

JUNIOR ĮTERPTINIO LINUX PROGRAMUOTOJAS (-A)
Teltonika IoT group, UAB
Vilnius
€ 1500 – 3000
Galiojimo pabaiga: 2022.05.29
Verslo analitikas
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 2500 – 3500
Galiojimo pabaiga: 2022.05.30
Procurement manager (Pirkimo vadybininkas (-ė))
FL Technics
Vilnius
€ 1800 – 2100
Galiojimo pabaiga: 2022.06.30
Procurement Project Manager
FL Technics
Vilnius
€ 2100 – 2454
Marketing assistant in Vilnius
Servier Pharma, UAB
Vilnius
€ 1600 – 1900
Galiojimo pabaiga: 2022.06.02
JUNIOR FRONT-END WEB PROGRAMUOTOJAS (-A)