37
Somi, UAB
OPERATORIUS (-Ė)
Somi, UAB
Somi, UAB

Somi, UAB

SOMI įmonių grupė
UAB STRAPA yra PET (polietileno tereftalato) ir PP (polipropileno) tvirtinimo juostas gaminanti įmonė.
Įmonė šiuo metu ieško OPERATORIAUS (-ĖS) darbui UTENOJE prie plastiko juostos gamybos automatinės linijos.

Darbo pobūdis:

  • Darbas pamainomis: dieną (7-19 val.) ir naktį (19-7 val.), slenkantis grafikas (4 pamainos - dvi dieninės ir dvi naktinės, 4 laisvos dienos);
  • Be patirties apmokome.

Reikalavimai:

  • Darbštumas, kruopštumas;
  • Punktualumas;
  • Atsakingumas, pareigingumas;
  • Noras dirbti;
  • Savarankiškumas;
  • Be žalingų įpročių.

Mes jums siūlome:

  • Suteikiame visas reikalingas darbui priemones;
  • Užtikriname visas socialines garantijas.

Darbo užmokestis : 550-850 €/mėn. į rankas

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 785 - 1312

Vietovė

    Utena, Utenos apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Ernestas .
+37069539968

Įmonės tinklalapishttp://www.strapa.lt