532
Dokumentų valdymo sistemos specialistas (-ė) (gali būti paskutinių kursų studentas)
Vilniaus Gedimino technikos universitetas/VILNIUS TECH

Dokumentų valdymo sistemos specialistas (-ė) (gali būti paskutinių kursų studentas)Vilniaus Gedimino technikos universitetas/VILNIUS TECH

Darbo pobūdis:

• universiteto procesų analizė susijusi su dokumentų procesų skaitmenizavimu;
• dokumentų valdymo sistemos „Doclogix“ palaikymo ir vystymo darbai.

Sėkmei atrankoje reikalinga:

• universitetinis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas);
• loginis mąstymas, geri analitiniai įgūdžiai;
• gebėjimas dirbti komandoje;
• puikios lietuvių kalbos žinios (kalbėjimas, skaitymas ir rašymas);
• atsakingas požiūris į darbą;
• imlumas žinioms ir pasirengimas mokytis.

Privalumai:

• informacinių technologijų išmanymas;
• patirtis kuriant, vystant ir diegiant informacines sistemas;
• bazinės „Doclogix“ žinios;
• PL/SQL žinios.

Mes siūlome:

• puikias darbo sąlygas ir galimybę dirbti tarptautiniais vadybos standartais besivadovaujančioje organizacijoje;
• dinamišką darbo aplinką, profesinius iššūkius ir saviraiškos galimybes;
• profesionalią, bendradarbiaujančią ir ambicingą komandą;
• nuotolinį darbą;
• kvalifikacijos tobulinimo galimybes.

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Projektų vadovas I Tarptautiniai projektai
CENTRINĖ PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪRA VŠĮ
Lietuva
€ 1700 – 2000
Galiojimo pabaiga: 2022.12.20
Senior SQL Developer
Strategic Staffing Solutions International
Vilnius
€ 5000 – 5500
Galiojimo pabaiga: 2022.12.13
IT Operations Center Specialist (No experience required)
Vilnius
€ 1080 – 1700
Galiojimo pabaiga: 2022.06.10
Parduotuvės vadovo (-ės) asistentas (-ė) Marijampolėje
Lidl Lietuva, UAB
Marijampolė
€ 1065 – 1290
Galiojimo pabaiga: 2022.06.01
KYC Specialist in KYC Middle Office
"Swedbank", AB
Vilnius
€ 1400 – 2100
Galiojimo pabaiga: 2022.05.31
Pardavėjas (-a) Marijampolėje (Palangos g.) (galimybė dirbti nepilnu etatu)
Marijampolė
€ 915 – 1200
Galiojimo pabaiga: 2022.06.11