12
Operacijų vadybininkas (-ė)
Nordstreet, UAB

Atsakomybės:

  • Klientų gaunamų ir siunčiamų mokėjimų bei kitų operacijų apdorojimas ir užtikrinimas, kad yra laikomasi nustatytų reikalavimų;
  • Vidinės duomenų sistemos stebėjimo ir užtikrinimo, kad įvesti duomenys yra teisingi ir yra gauta visa svarbi informacija;
  • Dokumentų ir procedūrų kūrimas, tobulinimas ir atnaujinimas.

Reikalavimai:

  • Analogiška patirtis yra privalumas tačiau nėra būtinybė;
  • Puikios anglų kalbų žinios, kitų kalbų žinios privalumas;
  • Kruopštumas ir atsakingumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje bei prisitaikyti prie nuolat kintančios aplinkos.

Įmonė siūlo:

  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Darbą jauname ir dinamiškame kolektyve;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Darbo vieta: Vilnius.

Apie įmonę:

NORDSTREET – tai sparčiai auganti Fintech įmonė. Mes esame sutelktinio finansavimo platforma teikianti įvairius finansavimo ir investavimo sprendimus Baltijos bei kaimyninėse šalyse. Šiuo metu aktyviai didiname savo kolektyvą ir ieškome Operacijų vadybininko (-ės).

Jei Tu domiesi #Fintech sritimi, finansais, investavimu, , prisijunk prie profesionalų komandos.
Gyvenimo aprašymų lauksime el. paštu management[eta]nspay.lt

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1570 - 2000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
HR manager
+37061861837

NORDSTREET – tai sutelktinio finansavimo platforma. Sutelktinis finansavimas (angl. crowdfunding) – tai pinigų investavimo ir lėšų rinkimo modelis, kuomet investicijas skiria daug pavienių žmonių. Toks finansavimo būdas atveria galimybę investuoti į specialistų atrinktas verslo paskolas. Kiekvienas norintis gali investuoti į jau atrinktas verslo paskolas norimą pinigų sumą vos nuo 100 €. Nordstreet sutelktinio finansavimo platformoje finansuojamos įvairios verslo paskolos įkeičiant turimą NT ar kitą turtą (automobilį, internetinę svetainę itt). Tai alternatyvus būdas gauti verslo paskolas smulkiam bei vidutiniam verslui.

Įmonės tinklalapishttps://nordstreet.com/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Šiaurės Lietuvos Klientų aptarnavimo centro Šiaulių padalinio specialistė (-as)
Regitra, VĮ
Šiauliai
€ 1290 – 1450
Galioja iki: 2024.05.25
Biuro administratorė
Minčių studija
Vilnius
€ 1897
Galioja iki: 2024.05.03
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) | I-V, 08:00-17:00 VAL.
BIURO
Šiauliai
€ 3000 – 3100
Galioja iki: 2024.05.11
Apskaitininkas-jaunesnysis buhalteris
PHB Group, UAB
Vilnius
€ 1600 – 2100
Galioja iki: 2024.04.27
Social media manager (SMM)
Join UP! Baltics, SIA
Vilnius
€ 1900 – 2100
Infekcijų kontrolės specialistas
Karoliniškių poliklinika VŠĮ