31
Bimala, UAB
Pardavimų specialistas (-ė) / administratorius (-ė)
Bimala, UAB
Bimala, UAB

Bimala, UAB

Darbo pobūdis:

  • Užsakymų priėmimas, apdorojimas ir vykdymo priežiūra;
  • Siuntų ruošimas, korespondencijos tvarkymas;
  • Klientų aptarnavimas ir komunikacija elektroninėje erdvėje;
  • Įmonės socialinių paskyrų bei el. pardavimo platformų administravimas ir priežiūra;
  • Kiti su klientų aptarnavimu ir komunikacija susiję darbai.

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis arba aukštasis neuniversitetinį išsilavinimą (gali būti paskutinių kursų studentas);
  • Turi gerus darbo įgūdžius su MS Office (Excel) paketu;
  • Esi kruopštus, orientuotas į rezultatą ir detales, savarankiškas;
  • Gebi greitai reaguoti į situacijas;
  • Moki planuoti laiką ir susidėlioti prioritetus;
  • Gebi valdyti stresines situacijas;
  • Moki lietuvių ir anglų kalbą (rusų kalba privalumas);
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorijos).

Mes siūlome:

  • Dinamišką, įdomų ir atsakingą darbą;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Asmeninę vadovų ir kolegų pagalbą;
  • Geras darbo sąlygas ir visas darbui reikalingas priemones;
  • Konkurencingą, Jūsų patirtį ir kompetencijas atitinkantį atlyginimą;
  • Galimybę tobulėti, realizuoti savo gebėjimus ir siekti karjeros;

Kviečiame prisijungti į kol kas nedidelį, tačiau draugišką ir profesionalų kolektyvą. Suteiksime galimybę įgyvendinti savo idėjas ir geras darbo sąlygas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1100 - 1600

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Gintas .
865019032

Įmonės tinklalapishttp://amala.lt