50
Plasta, AB
INŽINERINIO PADALINIO VADOVAS
Plasta, AB
Plasta, AB

Plasta, AB

AB PLASTA - viena didžiausių Europoje polietileno atliekų perdirbimo ir plastiko produkcijos gamybos įmonė.

AB PLASTA inžinerinis padalinys teikia gamybos įrenginių ir įvairių mechaninių dalių gamybos, remonto ir restauravimo paslaugas visiems bendovės gamybiniams padaliniams. Padalinyje gaminami įvairių dydžių ir sudėtingumo metalo gaminiai – nuo veleno iki giluminio gręžimo būdu pagaminto cilindro, specializuojasi  stambiagabaričių detalių bei įrangos restauravimo bei gamybos srityse. Vykdomi tiek vidiniai, tiek išoriniai – komerciniai užsakymai.

Bendrovė, norėdama įgyvendinti ambicingus strateginius plėtros ir reorganizacijos tikslus, prie aukščiausio lygio vadovų komandos kviečia prisijungti naują komandos narį.

Papildoma informacija

Veiklos pobūdis ir atsakomybės:

  • Įgyvendinti bendrovės Mechaninio padalinio reorganizaciją, siekiant maksimalaus padalinio veiklos efektyvumo. Apjungiant kitus, bendrovėje veikiančius, įrangos remonto, energetinių resursų valdymo padalinius į vieningų tikslų siekiančią struktūrą, vadovaujantis strateginiais bendrovės planais ir tikslais.
  • Bendrovės Mechaninio padalinio veiklos planavimas, organizavimas, priežiūra. Efektyvios padalinio veiklos užtikrinimas. Veiklos matavimo rodiklių analizė, pasiūlymų rezultatų gerinimui teikimas ir jų įgyvendinimas.
  • Inovacijų ir naujos įrangos diegimas.
  • Komandos formavimas, valdymas ir įsitraukimo skatinimas. Vadovavimas priskirtų padalinių vadovų ir apie 100 techninių darbuotojų komandai.
  • Vystyti komercinę padalinio veiklą, siekiant paslaugų teikimo ir komerciškai naudingų užsakymų gavimo iš išorinės rinkos.
  • Užtikrinti savalaikį ir kokybišką gamyklos techninių gamybos įrenginių remontą, profilaktinį aptarnavimą, naujos įrangos montavimą ir paleidimą.
  • Užtikrinti bendrovės gamybos įrengimų gedimų ir techninių avarijų šalinimą. Minimizuoti įrenginių prastovas dėl techninių gedimų. Numatyti prevencines priemones.
  • Organizuoti nenaudojamos įrangos pardavimo veikla.
  • Dalyvauti bendrovės aukščiausio lygio vadovų komandoje, siekti bendrų tikslų ir rezultatų bendrovės mastu.

Reikalavimai:

  • Aukštasis techninio/ inžinerinio pobūdžio išsilavinimas.
  • Sėkmingo vadovaujamo/ organizacinio darbo patirtis - privaloma.
  • Lyderystės, planavimo, organizavimo, derybų įgūdžiai.
  • Iniciatyvumas, atsakingumas, strateginis mąstymas.
  • Mokėjimas kelti tikslus, nustatyti prioritetus, atsakomybę.
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office).
  • Anglų k. ir rusų k. žinios (raštu ir žodžiu).

Mes siūlome:

  • Įdomų, ambicingą, atsakingą ir pilną iššūkių darbą.
  • Laisvę realizuoti pagrįstas idėjas.
  • Konkurencingą, darbo rezultatus ir kompetenciją atitinkantį, atlyginimą (3000-5000 eur brutto).

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3000 - 5000

Papildoma informacija: DU priklauso nuo kandidato kompetencijos ir darbo rezultatų. Tarnybinis automobilis.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Personalo Vadovė
+370 616 32141

Įmonės tinklalapishttp://www.plasta.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Išmontavimo projektų valdymo skyriaus išmontavimo projektų grupės vyr. inžinierius (-ė)
VĮ IGNALINOS ATOMINĖ ELEKTRINĖ
Visaginas
€ 2450 – 2770
Galioja iki: 2024.04.26
Direktorius
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 6000 – 6500
Galioja iki: 2024.04.22
Elektros darbų vadovas (-ė)
Amston klientas
Kaunas
€ 2800 – 4130
Galioja iki: 2024.05.02
Projektų vadovas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 4400 – 5000
Galioja iki: 2024.05.08
Procesų vadovas (-ė)
Kaunas
€ 5500 – 6500
Galioja iki: 2024.05.09
Pirkimų - tiekimo direktorius (-ė)
CV-Online klientas