264
Operatoriai (-ės) UAB "Plungės kooperatinė prekyba"
Vičiūnų grupė

Operatoriai (-ės) UAB "Plungės kooperatinė prekyba"Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

Darbas maisto perdirbimo įmonėje - krabų lazdelių fabrike.
Darbas su gamyboje esančiais įrengimais, jų valdymas ir priežiūra pagal gamybos technologinį procesą.
Krovinių tvarkymas rankomis (daugiau nei 10 kg).
Darbas dieninėmis ir naktinėmis pamainomis:
• Dieninė ir naktinė pamaina (2 darbo dienos 7-19 val., 2 laisvos dienos, 2 darbo naktys 19-7 val.).

Reikalavimai

Minimalios techninės žinios.
Darbo patirtis su maisto pramonės įrenginiais - privalumas. Atsakingumas, greita reakcija ir noras dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

Vieną didžiausių darbo užmokesčių regione;
Nemokamą transportą į/iš darbo Platelių, Alsėdžių, Gargždų, Vėžaičių, Kulių, Vieštovėnų, Mažeikių, Sedos, Skuodo, Salantų, Šateikių, Telšių, Keturakių, Žlibinų, Varnių, Tverų, Rietavo, Šilalės, Kvėdarnos, Kretingos, Kartenos, Narvaišių Kretingos ir aplinkinių vietovių;
Nemokamą maitinimą pamainos metu;
Patogų pamaininį darbo grafiką;
Kiekvieną darbuotoją apmokome.

PARDUOTUVIŲ VYSTYMO VADYBININKO ASISTENTAS (-Ė)
MAXIMA
Vilnius
€ 1250 – 1250
Galiojimo pabaiga: 2022.07.07
Senior SQL Developer
Strategic Staffing Solutions International
Vilnius
€ 5000 – 5500
Galiojimo pabaiga: 2022.12.13
AVIATION ACADEMY TRAINING PROJECT MANAGER
BAA Training
Vilnius
€ 1488 – 1819
Galiojimo pabaiga: 2022.07.05
VYR. BUHALTERIS (-Ė)
Talent Lab
Vilnius
€ 3200
Galiojimo pabaiga: 2022.07.06
QUALITY ASSURANCE ENGINEER (Katalon/Selenium) FOR ROXIT
Visma Lietuva, UAB