22
Vilniaus miesto apylinkės teismas
Teisininkas/-ė

Darbo pobūdis

• Rinkti teisėjams reikalingus įstatymus ir kitus norminius teisės aktus, teisinę bei kitą informaciją.
• Teisėjo pavedimu susipažinti su teisme gautais asmenų skundais, pareiškimais ir prašymais, teikti pasiūlymus dėl juose iškeltų klausimų, pagal kompetenciją rengti raštų ir kitų dokumentų projektus.
• Teismų informacinėje sistemoje „LITEKO“ įvesti duomenis, informaciją apie nagrinėjamas bylas, proceso eigą, procesinius veiksmus, teismo procesinių dokumentų nuasmeninimas ir jų įkėlimas į sistemą.
• Rengti teismo procesinių dokumentų projektus.

Reikalavimai

• Aukštasis universitetinis arba jam prilygintas socialinių mokslų studijų srities teisės krypties bakalauro kvalifikacinis laipsnis (gali būti paskutinių kursų studentas).
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
• Gebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą.

Mes Jums siūlome

• Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.
• Karjeros galimybes – skatinamas darbuotojų augimas įstaigos viduje.
• Draugišką, jaunatvišką ir bendradarbiaujantį kolektyvą.
• Profesinę pagalbą ir mokymus.

Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo su nuoroda "Teisininkas".
Dėkojame, kad domitės mūsų darbo pasiūlymu! Pateikdami gyvenimo aprašymą ir/arba kitus dokumentus įstaigai, jūs sutinkate, jog įstaiga naudos ir tvarkys jūsų duomenis atrankos tikslais.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1086

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Laisvės pr. 79A

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Ramunė Venckuvienė
864612133

Vilniaus miesto apylinkės teismas yra pirmoji instancija, kuri nagrinėja baudžiamąsias, civilines, administracinių teisės pažeidimų bylas (įstatymų priskirtas šio teismo kompetencijai), hipotekos teisėjų kompetencijai priskirtas bylas bei su sprendimų ir nuosprendžių vykdymu susijusias bylas. Taip pat apylinkės teismo teisėjai atlieka ikiteisminio tyrimo teisėjo bei kitas apylinkės teismo kompetencijai įstatymų priskirtas funkcijas.

Įmonės tinklalapishttps://vilniausmiesto.teismas.lt/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Aviacijos saugumo specialistas / specialistė
LIETUVOS ORO UOSTAI, AB
Vilnius
€ 1900 – 2400
Galioja iki: 2024.05.03
Senior lawyer
Nomad Law, UAB
Vilnius
€ 4132.24 – 5785.12
Galioja iki: 2024.05.24
Projektų vadovas / -ė
LINPRA
Vilnius
€ 3000
Galioja iki: 2024.05.07
Head of Legal
Heston Airlines, UAB
Vilnius
€ 7000
Galioja iki: 2024.05.11
Apskaitininkas-jaunesnysis buhalteris
PHB Group, UAB
Vilnius